Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Lenne igény túlsúlyos edzőtere...

Lenne igény túlsúlyos edzőteremre?

Figyelt kérdés

Az lenne a lényege, hogy egy bizonyos súly felettieknek szól, ahol az embernek nem kell látnia a nála sokkal soványabbakat, hanem a "sajátjai" közt lehet és esetleg egymást is ösztönözhetik.


Persze ezzel kapcsolatban az is kérdés, hogy megtehetem ezt a saját edzőtermemben? Kizárhatok embereket csak azért, mert sovány / izmos, vagy ezt jog sérti? Főleg azért kérdezem, mert van női edzőterem is, csak nőknek, akkor lehetne ilyen is.



2019. jan. 19. 18:27
1 2 3 4 5
 21/49 anonim ***** válasza:
31%

Nyilván aki eljárt és sikeresen lefogyott nem kell elmennie "vékonyak edzőtermébe", rá van bízva, akár motviálhatja is a többieket!

Ennek az lenne a célja, hogy ne érezzék magukat kellemetlenül a túlsúlyos emberek egy cseppet sem! Ne gyúros pityukat és miss piccseket kelljen nézni/hallgatni és a szúrós tekintetüket elviselni! Akik soha nem voltak kövérek, egész máshogy állnak a dolgokhoz.


Arról nem is beszélve,hogy 100+ fölött nem árt ha stabill, nagy teherbírású a kondigép...


Gondolom a kérdező szándéka nem az, hogy holnap rögtön nyisson egy ilyet, inkább informálódjon.

Szerintem frankó ötlet lenne legalább 1 ilyen hely Budapesten. Aztán kiderül beválik e.:)

2019. jan. 20. 01:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/49 anonim ***** válasza:
18%

A kövérekben nem nagyon van kitartás, alig van aki le tud fogyni és tartja is a súlyát, valamint edz tovabbra is.

Szerintem hamar bukta lenne egy ilyen vállakozás.

Inkább árulj valami csodaszert, ami bombatestet ígér a fotelban ücsörgő zabálóknak.

2019. jan. 20. 08:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/49 anonim ***** válasza:
56%
"Nyilván aki eljárt és sikeresen lefogyott nem kell elmennie "vékonyak edzőtermébe", rá van bízva, akár motviálhatja is a többieket!" - De ha lefogy és ottmarad vékonyan akkor ugyanott tartunk, mert a daginak aki lemegy a vékony embereket kéne néznie.
2019. jan. 20. 09:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/49 anonim ***** válasza:
40%
Nem olvastam el az összes kommentet. Lehet, hogy lenne egy csoport aki járna, de szerintem a túlsúlyosaknak az a bajuk,hogy nem járnak edzőterembe,nem táplálkoznak rendesen. Én is kövér vagyok. Azért nem megyek
2019. jan. 20. 09:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/49 anonim ***** válasza:
40%
24. folyt. azért nem.megyek edzőterembe,mert otthon tornázom. A túlsúlynak oka van:nem mozognak és nem táplálkoznak rendesen. Hiába a nekik kialakított edzőterem oda sem mennek el.
2019. jan. 20. 09:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/49 anonim ***** válasza:
54%

És akkor ez úgy nézne ki, hogy aki mondjuk másfél-két éve odajár és 150 kg-ról 80-ra fogyott azt kizárod a teremből, mert már nem túlsúlyos és nem léphet be többet?

Gratulálok, igazán életképes ötlet.

2019. jan. 20. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/49 anonim ***** válasza:
0%
18-as + 1 zuglói :D
2019. jan. 20. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/49 anonim ***** válasza:
73%

(nem olvastam el az előző válaszokat)


Ha mondjuk valaki lefogyott, akkor kiteszed az előtte utána képét.

2019. jan. 20. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/49 anonim ***** válasza:
73%
Szerintem létszükséglet, hogy a lefogyottak is maradjanak. Ők adnák a motivációt! Én ebben a dologban pesszimista vagyok szerintem a legtöbb túlsúlyos ember addig nem változtat, amìg cukorbeteg, magas vényomásos nem lesz.
2019. jan. 20. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/49 anonim ***** válasza:
27%

Látszik az utolsó kommentelők teljes inkompetenciája! Még az előttük lévő kommenteket se képesek elolvasni, csak írják a magukét!

Alapból ez egy elméleti kérdés volt, itt magyarországon semmi jó dolog nem működne az elmaradott, irigy gondolkodásúak miatt!


Nem minden kövér, azért kövér mert lusta és zabál!! Kikérem magamnak!

Teljesen mindegy ki miért

túlsúlyos a fő az elhatározás, inkább tisztelnétek azt aki tenni akar magáért! Pontosan az ilyen fikázó parasztok miatt nem jár el rengeteg nő terembe, mert ott ugyanez megy!

"minek jött ez le? maradt volba otthon zabálni, nem most kell elkezdeni fogyózni" stb.

Talán csak nem önmagatokkal nem vagytok kibékülve azért bántjátok a másikat?



Én eljárnék szívesen valahova ahol hozzám hasonlóak vannak.


Többször írták, hogy aki már lefogyott elkell e mennie? Erre is válaszoltak már, hogy nem feltétlen, hiszen MÁS aki már kövér volt és lefogyott és más aki életében sosem, tök jó a genetikája és úgy ossza az észt! De ezek mind olyan dolgok amit jó csapattal és marketinggel meglehet reformálni.

Ha valaki belevág, szóljon!

2019. jan. 20. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!