Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Lenne igény túlsúlyos edzőtere...

Lenne igény túlsúlyos edzőteremre?

Figyelt kérdés

Az lenne a lényege, hogy egy bizonyos súly felettieknek szól, ahol az embernek nem kell látnia a nála sokkal soványabbakat, hanem a "sajátjai" közt lehet és esetleg egymást is ösztönözhetik.


Persze ezzel kapcsolatban az is kérdés, hogy megtehetem ezt a saját edzőtermemben? Kizárhatok embereket csak azért, mert sovány / izmos, vagy ezt jog sérti? Főleg azért kérdezem, mert van női edzőterem is, csak nőknek, akkor lehetne ilyen is.



2019. jan. 19. 18:27
1 2 3 4 5
 41/49 anonim ***** válasza:
20%

Én sem értem az uccsó válaszolok hisztijét, miért ne lehetne ilyen terem?????

Van akinek közösségben jobban megy!

Van csak nőknek szánt terem már! Van csak női fodrász, csak női autós iskola magyarországon!

Mit zavar az titeket, hogy valaki nyugatosabb felfogású, ahol tényleg müködik már ilyen plussize konditerem, sőt szálloda és supermarket is van. Hiába irja egyikőtök, hogy őt elfogadták a teremben , nem minden terem egyforma, máshol meg nem ez van, nekem se túl jók a tapasztalataim...akkor csak a vékonyaknak jár a lehetőség?!



*Én drukkolok angliából, hátha valaki tényleg egyszer csinál otthon is egy ilyet!:)

2019. jan. 20. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/49 anonim ***** válasza:
38%
Úgy menne csődbe mint a huzat, de ha akarsz vágj bele.
2019. jan. 20. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/49 anonim ***** válasza:
38%
Plus size supermarket? Meg szálloda? Mi a francnak? Ennyire rettegnek a kövérek a vékony emberektől?!
2019. jan. 20. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/49 anonim ***** válasza:
57%

"Képzeld én is szívesen lejárnék egy ilyen terembe, mivel hiába AKARTAM simába, kiváltottam a havi bérletet és annyi megalázást kaptam, hogy inkább hagytam a pénzem elveszni és nem mentem többet!"


Erről beszéltem, igen, ezt hívják KIFOGÁSNAK. :) Ha lett volna benned akaraterő, akkor letojtad volna, hogy mit gondolnak (bár elég hihetetlen a sok dagi történet, hogy megaláznak titeket a teremben, érdekes módon én még ilyet soha sehol nem tapasztaltam, és az ismerőseim sem) és csak azért is megmutattad volna nekik, hogy képes vagy tenni magadért és elérni a céljaidat.

Egyáltalán nem külső szemmel nézem a dolgot, voltam én is majdnem 110 kiló, de nem másokat hibáztattam meg a kifogásokat kerestem, hanem beismertem a saját hibáimat, szembenéztem a saját gyengeségemmel, és mindenki más véleményétől függetlenül megtanultam tenni magamért, és csak magamért. Ha azt mondják, hogy nagy a valagad, akkor mi van? Nem nagy? Dehogynem. Ezen kár besértődni. Akkor szépen azt válaszolod, hogy igen, tényleg nagy, ezért vagyok itt, hogy ne legyen ekkora. Pont.

Lehet rám besértődni meg lepontozni meg hisztizni, de nem velem szúrtok ki, amikor soroljátok a kifogásokat meg az ürügyeket, hogy miért nem sportoltok vagy miért nem tudjátok betartani a diétát. Mások hibáztatása helyett nézzetek szembe saját magatokkal, és máris sokkal könnyebb lesz. Bármilyen varázslatos, de még edzőterem NÉLKÜL is meg lehet oldani azt a mozgást, ami a fogyáshoz kell.

Szóval ne, légyszi ne akarjátok megmagyarázni, hogy mások tehetnek a ti kudarcaitokról. Ne verjétek át magatokat.

De azt is hangsúlyoztam, hogy igen, biztos lenne pár ember, akit egy külön dagi-terem érdekelne, DE NEM ANNYI, hogy abból hosszútávon meg lehessen élni.

Élő példa Norbi és Réka, akik már eleve hírnévvel indultak neki a fogyasztó-programoknak, mégis alig tudtak összekaparni pár embert, aki velük akart fogyni.

Lehet szépeket álmodni, de ha X városban nyílik egy privát kövér edzőterem, oda NEM FOG havonta annyi ember lejárni, mint egy normálba, plusz ha csak kövérek mehetnek be, akkor aki lefogy, az eleve kiesik a vendégkörből, és máris elfogytak a látogatók...

De mondom, hajrá, csinálja meg a kérdező, legyen kizárólagos dagi edzőterem, csak csodát ne várjanak, mert akinek nincs akaratereje, az ott sem fogja sokáig bírni.

2019. jan. 20. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/49 anonim ***** válasza:
0%
44es nagyon ideges vagy, talán mégse úgy van minden mint ahogy írod?:D
2019. jan. 20. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 46/49 anonim ***** válasza:
63%

41 megy a rizsa, de a kommentemre (39) nem sikerült választ adni.

Amúgy mikor mondtam, hogy ne legyen? Csináljatok azt, amit akartok, engem nem zavar.

Amúgy látom, neked is könnyebb másokat hibáztatni a saját hibáid felismerése helyett... tipikus.

2019. jan. 20. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 47/49 anonim ***** válasza:
80%

"Képzeld én is szívesen lejárnék egy ilyen terembe, mivel hiába AKARTAM simába, kiváltottam a havi bérletet és annyi megalázást kaptam, hogy inkább hagytam a pénzem elveszni és nem mentem többet!"

Ez szimplán bullshit és hazugság.

De nyilván másokra fogni, hogy miattuk vagy dagadt, mint edzeni.

2019. jan. 20. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 48/49 anonim ***** válasza:
21%

Huuh mennyi toleráns ember van!


Én egyetértek azokkal akiket kinéztek egy fitness teremből,sajnos velem is ez volt.:((


Itthon tornázom, de ha lenne csapat egy helyen szívesebben mennék.

Miért fáj ez a sok kommentelőnek, fura! Annyira vagdalkoznak, pedig mindenkinek joga van hozzá, ez olyan mint hogy vannak tánciskolák, de pl. nem minegyikbe van zumba mert sokak szerint az sport kategoria, igy legtöbb helyen fitness egységbe van. ÉS?

Ugyanigy lehetne csak túlsúlyos terem is.

2019. jan. 20. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 49/49 anonim ***** válasza:
51%

#48

két dolog

1) részletezd kicsit, hogyan néztek ki a teremből? mert számomra ez példátlan, hogy egy kövér embert "kinézzenek" egy komditeremből, csak azért mert kövér.

2) ahogy néztem a legtöbbek logikus ellenérveket hoznak fel egy ilyen vállalkozás ellen, de senki sem küzd ellene, senkinek sem fáj, senki sem vagdalkozik, csak mert valaki ilyen termet akar nyitni.

Néhányan azért idegesek, mert egyesek (khm khm) másokra akarják hárítani a felelősséget.

2019. jan. 20. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!