Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Hogyan állítsam le kajarohamomat?

Mici067 kérdése:

Hogyan állítsam le kajarohamomat?

Figyelt kérdés
Félre ne értsétek nem vagyok bulimás, hanem elkezdek fogyókúrázni és esetleg anyám meg kínál kiflivel akkor már a tervem összedöl arra a hétre és aznap felzabálom a hűtőt. Mielőtt jönnének az okos válaszolások pl:ne zabálj, az nem segít. Nekem egy konkrét tanács kell hogy állítsam meg, ráadásul miután felzabáltam a hűtőt utána meg bűntudatom van és azt mondom edzek de sajnos nem sikerül.... Kérlek segítsetek

2019. jan. 20. 21:11
 1/7 anonim ***** válasza:
89%

Nincs varázsszó.

Akaraterővel.

Lehet, hogy nincs valódi motivációd.

Azt gondold át, mi is a célod, reális-e, és ennek elérése mennyire fontos neked.

2019. jan. 20. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
86%
Tedd fel magadnak a kérdést: akarok-e úgy kinézni, mint egy teleszart búvárruha?
2019. jan. 20. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:

1.köszönöm, megfogadom a tiped

2.furcsa válasz, de ezt is köszönöm

2019. jan. 20. 23:14
 4/7 anonim ***** válasza:
mondd meg anyukádnak, hogy diétázni szeretnél és ne kínálgasson, majd eszel amikor eszel. ha mégis megkínál, egyél 2 szem diót vagy mandulát vagy vmit. de mértékkel. nagyon nehéz diétázni ha nincs akaraterőd. erre feküdj rá. naponta egyél 5x,kevesebbet.
2019. jan. 21. 07:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim válasza:

Egy nagyon jó videó a témában, ami nekem segít:

https://www.youtube.com/watch?v=Up9knUVvazQ

2019. jan. 21. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Nagyon köszönöm a hármasnak(azt írja ki, hogy lepontoztalak, de őszintén nem akartam csak félre nyomtam) és négyes kommentelőnek is.
2019. jan. 22. 22:03
 7/7 anonim ***** válasza:

Naponta az első és utolsó étkezés között ne legyen több, mint 12 óra.

Süteményt, a sósat is el kell sajnos felejteni és a kenyér héját levágni és egy étkezéshez fél kilós kenyérből csupán egy vékony szelet. Amit lehet, megenni kenyér nélkül, ha így szoktad, ha nem.

Amiről mindenki elfelejtkezik: a gyomornyugalom megteremtése. Ezt magadnak kell meglelni. Nekem a napi negyed piros szögletes pritamin paprika sokáig jó volt. Jelenleg torma és főtt cékla van a menüben. Egy-egy negró, kis kocka csoki elszopogatása termel elég nyálat, ami szintén nyugtatólag hat a gyomorra. Üdv!

2019. febr. 6. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!