Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Ördögi körbe kerültem. Van...

Ördögi körbe kerültem. Van valakinek valami ötlete?

Figyelt kérdés

Elkezdtem diétázni, nem fogytam semmit. Csökkentettem a bevitt kalóriamennyiséget, úgy sem fogytam, pedig mellé többet mozogtam. Az elmúlt 2 hétben még alacsonyabb kalória bevitelt tűztem ki igaz a mozgás mértéke kicsit csökkent mert influenzás lettem, és örültem ha éltem. Becsülettel számolom a kalóriákat, mindent méricskélek, kevés a szénhidrát bevitelem is, mondhatni nincs, max a gyümölcsökkel. Most olyan 800kcal a napi bevitelem de semmit sem fogyok :(

Tudom hogy ez már egészségtelenül kevés de, 1500ról indult és nem fogytam semmit. Nagyon szomorú vagyok és egyre nagyobb vágyat érzek arra hogy még kevesebbet és kevesebbet szinte semmit se egyek mert nem látom az eredményeket, pedig már december eleje óta küzdök.


Valaki tudna segíteni hogy mit csináljak?


2019. jan. 31. 23:31
1 2
 11/16 A kérdező kommentje:

Köszönöm mindenkinek a választ! :D


Inni sokat iszok, nagyon teamániás vagyok :D nem rakok bele soha cukrot csak kicsi citromlevet... A napi bevitt folyadék sokszor megvan 3-4 liter is :D

2019. febr. 1. 12:09
 12/16 A kérdező kommentje:
Tojás, tej, sajt, túró, kelbimbó, brokkoli, karfiol, áfonya, málna, alma, körte, kiwi... Kb ezeket eszem csak összeválogatva, hogy 800 kcal legyen
2019. febr. 1. 12:13
 13/16 anonim ***** válasza:
Látom nem értetted meg, amit kifejtettem neked.
2019. febr. 1. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:
0%
Túl sok a hőszigetelő zsír mennyisége. Ilyen hideg téli időben egyébként is jobban felöltözik az ember, tehát a tényleges energiaszükséglet igen kevés és 800 kalória bevitel mellett is megfelelő az energia ellátás. Nem ötlet kell ide, hanem türelem és hosszú idő.
2019. febr. 1. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim válasza:
Súlyzós edzés mellett nyilván jön fel rád izom. Mivel az izmot is méri a mérleg, ezért az is meglátszik a súlyodon. Az izom pedig nehezebb, mint a zsír. Mérőszalaggal méregesd magad. Ahogy már leírták heti/havi 1x elég. Az mutatja a valódi változást eleinte.
2019. febr. 1. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:
100%

"és a súlyzós edzést érdemes hanyagolni"


Épp hogy nem érdemes! Sok kalóriát éget, jót tesz a keringésnek, a tartásnak, a lelki állapotnak is, javítja a külalakot, ill. gyorsítja az anyagcserét, izomépítés révén pedig pedig még tovább növeli a napi kalóriaigényt.

2019. febr. 1. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!