Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Hogyan fogyjak le tartósan 10...

Hogyan fogyjak le tartósan 10 kilót?

Figyelt kérdés

17 éves vagyok, 167cm, 70kg.. Igen, ez már kicsit túl sok.


10 kg fogyásra gondoltam, de fogalmam sincs mit tegyek. Rendszeresen sportolok, és enni sem eszem túl sokat, de valahogy nem akar lemenni egy deka sem.


Már vagy 3 hete egyáltalán nem eszem fehér lisztből készült ételeket, és a cukor mennyiségét is csökkentettem.


Teljesen tanácstalan vagyok, nem tudom miért nem megy a fogyás.


Van valami tippetek?

Esetleg valami jó diéta? (Tudom, hogy a legtöbb diéta egészségtelen, viszont ha van egy meghatározott étrendem, azt jobban tudom tartani.)


Előre is nagyon köszönöm!



2019. febr. 8. 21:31
 1/1 anonim ***** válasza:

Ha veszünk egy étrendet, kivesszük belőle az összes fehér lisztet és cukrot, és ezek helyett beleteszünk ugyanannyi kalória- és szénhidráttartalmú más ételt (pl. rizs, krumpli, teljes kiőrlésű pékáru), akkor nem lesz semmi változás.

Tipp: kalóriaszámláló oldalt használj, csökkentsd a kalóriabevitelt és tartsd az ajánlott makrókat (fehérje, zsír, szénhidrát). Ne egyél túl sok feldolgozott, bolti ételt. A legtöbb embernek beválik.

2019. febr. 9. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!