Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Miert nem fogyok?

Miert nem fogyok?

Figyelt kérdés

129,9 allok mar ugy 6 honapja, egy dekat nem fogytam de nem is hiztam..Nem voltam meg dieteikusnal kidobott penz szerintem,de a netrol osszeszedtem a dolgokat.

Mivel 182 cm vagyok kb. Napi kaloriaszuksegletem kb 2500-3000 kaloria. Ebbol csokkentettem, 1800-2000kaloriat viszek be magamba naponta.

Mellette draga edzoterembe fizetem be magam, 110 petc aerob edzes,meg kardio, crossfit stb. Napi 60-80 percet kocogok futogepen, a polom edzes vegen olyan mintha 20 vodor vizzel ontottek volna le, tehat nagyon nagyon izzadok.

Megis amikor edzes utan iszok,vizet akkora leszek masfel liter viztol,mint hogyha megettem volna egy fel grill csirket, Nagy hasam lesz tole. Felpuffadok,szensavmentes viztol.

Szoval a lenyeg napi kb. 1300 kaloriat egetek el edzessel.

Nyilvan normalisan eszek,es muszaly ennem szenhidratot napi 1 szelet kenyer, de a kaloriat szamolom,es 7000 kaloria 1 kg zsirveszteseg.

Megse fogytam 6 honap alatt 1 kgt semy naplot is vezettem.

Azt hozzateszem hogy biploaris depressziom van, de az hogy 129 kg vagyok rossz,ezert jarok fel eve edzeni .

26/f


2019. febr. 9. 22:42
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
100%
Ha igaz amit itt leírtal,amit kétlek... Akkor menj orvoshoz és vizshaltasd ki magad. Szerintem eszel és a mozgás sem igaz az általad leírt formában.
2019. febr. 9. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 A kérdező kommentje:

Mozgok napi 1300 kaloriat egetek el, es 1800-2000 kaloriat fogyasztok egy nap.

De ha nem hiszed el,nem tudok mit csinalni.

2019. febr. 9. 22:55
 3/18 anonim ***** válasza:

Tenyleg kicsit erdekes. Azert attol is fugg valamennyire miket eszel. De gondolom erre is figyelsz. Ha nem akkor figyel oda erre is!

Nem lehet hogy tul sok viz halmozodott fel a szervezetedben? Vizhajtot probaltad mar?

2019. febr. 10. 00:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
79%
Én még olyat nem halottam, hgy valakinek kenyeret kell ennie, mert más szénhidrát forrás nincs... Szóval már itt bűzlik a dolog. Jól lenne, ha pontosan leírnád mit és hogy eszel.
2019. febr. 10. 05:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
100%

"Nem voltam meg dieteikusnal kidobott penz szerintem ... draga edzoterembe fizetem be magam"

Ezek szerint az edzőteremre költeni volt pénzkidobás. Én inkább dietetikusra költeném a pénzt a jövőben, hátha mégis beválik.

2019. febr. 10. 08:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
100%

"129,9 allok mar ugy 6 honapja, egy dekat nem fogytam de nem is hiztam.."

Bár mondjuk ha tényleg tizedkiló pontossággal ugyanazt mutatja a mérleg fél éve, akkor lehet, hogy egyszerűen csak a mérleg romlott el. De tényleg.

2019. febr. 10. 08:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim válasza:
80%
Ilyen nincs, ez csak valami szenzációhajhász kamukérdés... Vagy rajta maradt a mérlegeden a demo matrica vásárlás után...
2019. febr. 10. 09:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
79%
Szelet fehér kenyér? Mégis mi a fenlnek? Abban semmi tápláló és tápérték nincs. Írd már le pontosan mégis mikor mit és mennyit eszel egy nap.
2019. febr. 10. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 A kérdező kommentje:

Reggeli: egy szelet kenyer, szendvics csirkelmelksonkavak, 2 szelet sajtttal,es melle 5 db fott tojas.

Tizorai : zero bar proteinszelet,meg alma vafy narancs vagy vmi gyumolcs melle.

Ebed: harcsafile 100-130 dkg , fott rizzsel , kb. Most tartok 800 kalorianal.

Uzsonna: vagy proteinszelet,vagy csirkemellfile, light sajttal es paradicsommal megszorva ,egy szelet csirkemellfile, kis rizzsel. kb. 80-100dkg. Ez igy kb. 1300 kaloria.

Edzes utani etkezes szinten hus,csirkemell vagy hal,de sajt nelkul, koret nelkul.

Vacsora : sima turo. Ez igy lesz 1800 kaloria, plussz minuszban,amikor tobb rizst eszek vagy hust ez atmegy 2000 -2200 kaloriara,de nem mentem az elmult 6 honap alatt, 2500 kaloria fele. Es eleinte eheztem nagyon,de a szervezetem hozzaszokott.

Az a masik hogy napi akar 5 liter vizet is megtudok inni. Nagyon sok vizet iszok. Nyaron akar 10 liter, szinte allandoan szomjas vagyom,ha egy kis sosat eszek plane, de edzes kozben,edzrs utan is nagyon sokat iszok.

2019. febr. 10. 12:19
 10/18 A kérdező kommentje:
Vegulis lehet a merleggel is problema, mert mas merlegre nem alltam le, es ez egy ilyen ami nekem van digitalis elemes merleg.
2019. febr. 10. 12:23
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!