Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Miert nem fogyok?

Miert nem fogyok?

Figyelt kérdés

129,9 allok mar ugy 6 honapja, egy dekat nem fogytam de nem is hiztam..Nem voltam meg dieteikusnal kidobott penz szerintem,de a netrol osszeszedtem a dolgokat.

Mivel 182 cm vagyok kb. Napi kaloriaszuksegletem kb 2500-3000 kaloria. Ebbol csokkentettem, 1800-2000kaloriat viszek be magamba naponta.

Mellette draga edzoterembe fizetem be magam, 110 petc aerob edzes,meg kardio, crossfit stb. Napi 60-80 percet kocogok futogepen, a polom edzes vegen olyan mintha 20 vodor vizzel ontottek volna le, tehat nagyon nagyon izzadok.

Megis amikor edzes utan iszok,vizet akkora leszek masfel liter viztol,mint hogyha megettem volna egy fel grill csirket, Nagy hasam lesz tole. Felpuffadok,szensavmentes viztol.

Szoval a lenyeg napi kb. 1300 kaloriat egetek el edzessel.

Nyilvan normalisan eszek,es muszaly ennem szenhidratot napi 1 szelet kenyer, de a kaloriat szamolom,es 7000 kaloria 1 kg zsirveszteseg.

Megse fogytam 6 honap alatt 1 kgt semy naplot is vezettem.

Azt hozzateszem hogy biploaris depressziom van, de az hogy 129 kg vagyok rossz,ezert jarok fel eve edzeni .

26/f


2019. febr. 9. 22:42
1 2
 11/18 A kérdező kommentje:
Nem alltam rá mas merlegre
2019. febr. 10. 12:24
 12/18 anonim ***** válasza:
Testzsírszázalékod is változatlan?
2019. febr. 10. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 A kérdező kommentje:
Azt nem tudom
2019. febr. 10. 12:49
 14/18 anonim ***** válasza:
100%

Csak nem ártana egy dietetikussal megnézetni ezt az étrendet. Én nem vagyok szakértő, sem szakember és 130 kilóhoz biztos kell is kalória... Annyi, hogy a fehér kenyeret biztos kihúznám az étrendből. Egyél egy magvas szemlét vagy teljes kiörlésű kiflit helyette, mellé sovány sonka, zöldségekkel. Nem tudom ezelőtt az étrend előtt mennyi volt a bevitt kcal, de 130 kiló eléréséhez biztos kellett enni nem keveset és ahhoz viszonyítva a napi 1800 biztos jóval kevesebb.


Ami nekem nagyon soknak tűnik az a vízfogyasztás. Én is szeretek inni, főleg nyáron...Na, de 5-10 liter az embertelen sok szerintem. Voltál már vérképen? Én nézetnék egy teljes vérképet, TSH-t (pajzsmirigy) és cukor szintet. Cukorbetegek kívánják nagyon a sok folyadékot. Remélhetőleg nem vagy az, de nem árt kizárni.

Dietetikus TB alapon is van, igaz lehet várni kell míg bejutsz, de én megpróbálnám. Nézze már meg egy heti étrendedet!

2019. febr. 10. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim ***** válasza:
83%
Szerintem mérd meg magad más mérlegen, amint tudod. Az olyan mérleg, ami tizedkiló pontossággal mér, simán ki kéne, hogy mutassa pl. azt is, ha megiszol egy nagy bögre vizet: nem lehetsz 10 deka pontossággal ugyanannyi előtte is, utána is. Mellesleg ahova edzeni jársz, ott is van talán mérleg, nem?
2019. febr. 10. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim válasza:
71%

Én 120 kg-ról, 5 hónap alatt, kicsit kevesebb mozgással 20+ kg-t fogytam.

Mérleg nélkül is egyértelmű, több számmal kisebb ruhákat hordok, meg kinézetre is nagyon szembetűnő a változás.

Amit Te írsz az teljesen lehetetlen.

2019. febr. 10. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim ***** válasza:
47%
Csak a kilókat nézed vagy a külsőt is?
2019. febr. 10. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim ***** válasza:
100%
Depresszióra nem szedsz valami gyógyszert, ami gátolja a fogyást?
2019. febr. 11. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!