Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Nektek mik a "kedvenc" diétás...

Nektek mik a "kedvenc" diétás és edzős tévhiteitek?

Figyelt kérdés
Gondolok itt olyan hihetelten hülyeségekre amiket mondtak nektek. Olyan mítoszokra amik még mindig élnek egyesek fejében. Nekem például az aktuális kedvencem amikor az egyik ismerős nő ecsetelte nekem, hogy "Én nem edzek mellre és főleg nem csinálok fekve nyomást mert attól kisebbek lesznek a melleim."

2019. febr. 10. 13:32
1 2 3
 21/25 anonim ***** válasza:
82%
Az, hogy " a szervezetnek kell, szüksége van mindenképpen napi 160g szénhidrátra. " Ez úgy ahogy van, baromság.
2021. júl. 11. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/25 anonim ***** válasza:
92%
"Ha keveset eszel, raktározni fog a szervezeted"
2021. júl. 11. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/25 anonim válasza:
90%
Nekem a kedvencem az, hogy valaki a genetikára fogja, miközben meg zabál vagy este 6 után nem szabad enni és a szénhidrát csak hízlal.
2021. júl. 12. 09:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/25 anonim ***** válasza:
50%
ez a gyümölcskultusz - a gyümölcsökben sok tápanyag meg vitamin van, egyesek szeretnek is snackelni gyümölcsöt, de elsősorban egyszerű szénhidrátból állnak, tehát cukorból, és ezt nagyon sokan elfelejtik, hogy attól még hogy növényi, meg lédús, meg finom lehet magas a cukortartalma. ezzel párhuzamosan én már nagyon sok embertől megkaptam (főleg családtagoktól) hogy hát mi az hogy nem szeretem a gyümölcsöt ez így egészségtelen :D
2021. júl. 12. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/25 anonim ***** válasza:
100%

A kedvenceim


" Fogyáshoz csak kalóriacsökkentés kell"


" A szénhidrát alapú étrend mindenkinek jó ( csak mert ez a who alánlása) és aki nem így eszik az csak divatból lowcarbozik"


Egyik sem igaz.

2021. aug. 30. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!