Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Hogy tudtok így élni?

Hogy tudtok így élni?

Figyelt kérdés

Se egy jó péksüti,se cukor se semmi finomság,kényeztetés a gyomornak

Kalóriaszámolgatás minden falat után hogy még véletlenül se essen jól az az étel

Azok a liszt cukor és zsírmentes ételek pótlékai..hát senki ne mondja nekem hogy a puffasztott rizs meg extrudalt kenyér,az édesítőszerek tényleg finomak!


2019. márc. 15. 11:35
1 2 3
 11/21 anonim ***** válasza:
66%

Én nem számolom a kalóriákat, csak odafigyelek, mit eszek. Pufirizst, extrudált kenyeret, csökkentett zsírtartalmú ételeket nem. Péksütit, kenyeret sem. Cukor helyett mézet, de nem sokat, néha eritritet. Ha vendégségbe megyünk, az nekem a "csalónap", akkor eszek olyan dolgokat is, amiket a hétköznapokban nem. Nem azért, mert annyira hiányoznak, nem is szimplán udvariasságból, hanem mert olyankor "lazítok". Nincs bűntudatom, hogy megettem pár sütit meg ezt-azt, ami épp jólesett.

Sokat főzök, és olyan ételeket, amiket szeretek és jók is nekem. Jó érzés, hogy nincs evés utáni kajakóma, puffadás, hasfájás, rossz közérzet, pattanások. Azért táplálkozom így, mert így vagyok egészséges, a testsúlyom is. Nem kívánom vissza azt az időszakot, amikor +15 kg hájat cipeltem magamon és kezdett tönkremenni az egészségem.

2019. márc. 15. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/21 A kérdező kommentje:

9# pont ezzel a “gyenge jellem vagy” beszólással igazolod h önsanyargatás az egész

Igen,gyenge jellem vagyok mert eszemben sincs megvonni magamtol semmit

Eleget mozgok,szóval nem tartom magam egészsegtelennek

2019. márc. 15. 15:33
 13/21 anonim ***** válasza:

Én mindent eszek, mert a finom ételek élvezetet jelentenek. De a cukros, zsíros kajáktól nagy mennyiségben rosszul vagyok, meg hiú is vagyok.

Tehát mindent eszem, csak mértékkel. Azért a kaja élvezetén túl, nem utolsó szempont a jó test sem. Nyílván nem is akarom elrontani élveteg módon. Kondizom is.

2019. márc. 15. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/21 anonim ***** válasza:
100%

"ne mondd nekem hogy nem érezni a cukor és az édesítő közt a különbséget,mert lehidalok"


Nem hiszem hogy tudnál egy rendes hídállást csinálni. Túl dagadt vagy hozzá.

2019. márc. 15. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/21 anonim ***** válasza:
81%

A mozgás nem ellensúlyoz egy egészségtelen étrendet.


"9# pont ezzel a “gyenge jellem vagy” beszólással igazolod h önsanyargatás az egész" - Kifacsarod az egészet, gyenge jellem vagy mert nem bírsz odafigyelni az étkezésedre, nincs benned elég önuralom. Nem arra gondoltak, hogy salátaleveleken meg puffasztott rizsen kéne élned, hanem hogy nem bírod megállni, hogy ne egyél meg minden vackot amit épp megkívánsz. Mielőtt kicsavarod ezt is, nincs azzal baj ha néha megeszel egy péksütit vagy egy szelet pizzát, de az egy életem van megeszek mindent amit épp akarok vezet az elhízáshoz. A gyenge jellemet értsd úgy, hogy nincs benned semmi önuralom vagy kitartás, hogy egészségesen étkezz.


Az se ártana, ha néznél egy normális fogyókúrás étrendet ahelyett hogy csőlátással feltételeznéd, hogy puffasztott vackokkal és kajapótlékokkal lehet csak fogyni.

2019. márc. 15. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/21 A kérdező kommentje:
14# nem vagyok dagadt szóval ez nem nyert
2019. márc. 15. 16:15
 17/21 anonim ***** válasza:
76%

Kérdező lehet nem vagy dagadt, de ilyen érteddel biztos hogy magas a testzsírod. Tudod van a skinny fat kategória.


És arra írtam a gyenge jellemet, hogy te nem tudsz egészségesen enni, ezért elkezdesz hisztizni mint egy óvodás, hogy mindenki hülye csak te vagy helikopter.

2019. márc. 15. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/21 anonim ***** válasza:
71%
Mivel semmit nem tudsz arról, hogyan kell egy tartható diétát csinálni ezért elmesélem neked. Nem eszem rossz minőségű agyon cukrozott nulla értékes b.eltartammal bíró pék"süteményeket". Ha az embernek van egy kevés esze akkor az internet segítségével nagyon sok recptet találhat ami jó a szevezetének és jó élmény megenni. "Kalóriaszámolgatás minden falat után " talán erről süt a legjobban mennyire inkompetens vagy a témában. 1 alkalommal kiszámolom 1 receptem kalória értékét és kész az benne van a app-ban. Én így érzem jol magam aránylag szálkásan, izmosan, egézégesen, energikusan ennek az a legnagyobb feltétele, hogy normálisan egyek.
2019. márc. 15. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/21 anonim ***** válasza:
78%
Én régebben, pont ez az ember voltam hogy péksüti, péksüti hátán... csoki csoki hátán. Bár a család sose étkezett egészségesen, szóval én is azt ettem amit ők. Amióta melózok, magam veszem a kaját meg mellette eljárok edzeni. Örömet okoz ahogy látom a testem, hogy változik és ezt tudom hogy leginkább a kajálásnak tudhatom be. Amióta egészségesen eszek, jobban is érzem magam. Nem vagyok annyira fáradékony. Egyébként kéthetente én is beverek valami finom csokit, de csirkemellből, brokkoliból, zabpehelyből is lehet nagyon finom kajákat csinálni. :)
2019. márc. 16. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/21 anonim ***** válasza:
35%
A fogyókúrák többnyire ott buknak el, hogy szenvedésként értelmezi, aki csinálja. Nem ehet bármit, sőt inkább nem finom kajákat kell enni. Pedig ahogy a kérdező mondja, a finom kaják nagyon fontos részei az életnek. Egy finomat enni az rendkívül lényeges. Inkább eszek finomat, mint egészségeset és ez teljesen rendben van. Az étkezésre rá kell szánni az időt, a finom kaját is alaposan meg kell rágni és élvezni kell az ízeket. Ha rászánod az időt, akkor nem fogsz hízni és minden finomságot ehetsz, mert jóval kisebb mennyiséggel is be fogod érni.
2019. márc. 16. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!