Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Hogyan tartsam a diétát?

Hogyan tartsam a diétát?

Figyelt kérdés
A lényeg az, hogy most 52kg vagyok 162cm-rel ami kicsit soknak számít, es eleg teltnek latom magam ezert szeretnek leadni a sulyombol. Valamint, juniusban lesz egy fotozasom es addig legalabb 5-6kilonak kene lemennie. Van valakinek egy jo modszere hogy hogyan fogyhatnek sokat rovidebb ido alatt? Kiakarom probalni a napi 1200-1300kaloriat, 200kaloria egetessel egy nap. Szoval helyes, egeszseges taplalkozas mellett heti 4-5x sportolnek kb egy orat egy nap.

2019. márc. 18. 21:54
 1/6 anonim ***** válasza:

A szamok alapjan te teljesen idealis sulyban vagy.. viszont pl szalkasodhatnal, formalodhatnal inkabb mint fogyni es a 6 kilo nagyon sok.... szerintem kezdj el edzeni es egeszsegen jo kajakat enni plusz sokat szamit 2-3 liter viz!!

Tipp: menj ilyen orakra edzeni pl alakformalo, zsiregeto stb. Neked nem kilobol kell leadni csak formalodni.

2019. márc. 19. 00:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 tomiacmilan válasza:

162 centire 52 kilò,ès te mèg fogyni akarsz ?

Bocsi,de neked akkor nem fogyòkùra kell,hanem egy pszihiàter

2019. márc. 19. 00:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 SZücsöm ***** válasza:
100%
A felettem lévőknek igaza van ne fogyni akarj hanem max a testzsír%odon változtass. Több izom kevesebb zsír.
2019. márc. 19. 01:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
sokan mondjak hogy hulyeseg fogynom, de az a baj hogy en igy nem latom jonak magam ezert akarok kevesebbet enni es edzeni tobbet
2019. márc. 19. 07:26
 5/6 anonim ***** válasza:
Testképzavarod van. Keress pszichológust, mielőtt belehalsz az anorexiába.
2019. márc. 19. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
egyaltalan nincs testkepzavarom, es anorexias sem vagyok..
2019. márc. 19. 14:11

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!