Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » 100 kg vagyok. Jövő nyárig...

100 kg vagyok. Jövő nyárig szeretnék 60 kg lenni. Hogyan csináljam?

Figyelt kérdés

A hideg meleg vizes zuhanyt hogy kell csinálni?

18/L


2010. júl. 3. 16:35
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Ahogy az asszony. 8 hónap alatt 45 kilót adott le. És nem ezekkel a humbuk hülyeségekkel, mint a villámdiéta, meg a tudomisén mi hülyeségek. Betartotta az 1200 kalóriát naponta. És mielőtt valaki elkezd pampogni, hogy az sok, vagy kevés, elárulom, nem éhezett, csak megnézte, miket eszik. Neked is ezt tudnám javasolni.
2010. júl. 3. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

szia! ugye mindenre rá van írva a kalória, és energiatartalom. mivel 100 kiló elég sok kalóriát éget el naponta( amit be is viszel) így elég sokat ehetsz. Nem bántásnak szánom ne értsd félre. Namost ha egyből visszaveszed a kaját annyira hogy pl 50g szénhidrát/nap akor valószívüleg 1.egyből feladnád

2. fájna a fejed

3.el lennél gyengülve.

Fizikai aktivitásodtól függően kell számolni a kalóriaarányt. Feltételezzük hogy 2300 kcal/nap.

Olyan kajákat egyél amiről biztosan tudod hogy miből mennyi van belőle. Hetente 100 kcal-al vidd lejebb és ezt csökkentsd összesen 1700 kcal-ra. Ne egyél cukros, zsíros dolgokat, sem tésztaféléket:kenyeret péksütiket stb. Kóláról gyorskajáról nemis beszélve. Hamar tapasztalni fogod a változást. SOK SIKERT KÍVÁNOK NEKED!

2010. júl. 3. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
Az 1200 kalórát már vagy ötször előhoztam és mindig lehurrogtak. Pedig orvosok is ezt tartják egyedül üdvözítőnek. Végre egy értelmes ember, aki elhiszi ezt!
2010. júl. 3. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

en sajnos terhesseg es szules utan nagyon elhiztam, 1000 kalorias dietat csinalom,es gyalogolok, bar aprilis ota csak hat es fel kilot fogytam, ami lassu nekem baba mellett ez jott be.

voltam mar tobb is, 40 kilot adtam le 90 napossal (90 nap alatt 20 kilot, es az utana kovetkezo 2 evben meg 10et 10et),sajnos bébi mellett nekem nem kivitelezhető.

2010. júl. 6. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!