Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Van olyan aki most kezdett...

Van olyan aki most kezdett időszakos böjtbe fogyási céllal és így csatlakozna hozzám?

Figyelt kérdés

Csapatban könnyebben megy a fogyás, van aki motivál, hajt, együttérez, segít stb. Most kezdtem a 16:8as időszakos böjtöt, alternate day böjttel már leadtam 4 kilót, de a böjtölésnek ez a fajtája könnyebben beilleszthető a családi életembe, így váltottam erre. Szóval, van olyan aki most kezdte/kezdené és alkotna velem egy kis csapatot? Megoszthatnánk egymással a tippjeinket, étrendünket, érzéseinket, bármit. Bízom benne hogy valaki van itt, aki csatlakozik hozzám! 😊

Szép estét mindenkinek!


21N (jelentős súlyfelesleg)



2019. márc. 24. 21:53
 1/5 anonim ***** válasza:
6%

Én szeptember óta fogytam 30 kg-t életmódváltással.

De az ilyen böjtölő dagikon csak röhögni tudok.

2019. márc. 24. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Én csatlakozok, írj.
2019. márc. 25. 05:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
71%
Én fél éve kezdtem az időszakos böjtölést. Eddig 20 kg ment le, bár volt is miből, még legalább 40 kg+ van rajtam. Szintén 16+8al csinálom. Nekem is írhatsz, ha gondolod. :)
2019. márc. 25. 06:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

régen volt egy vállizület kopásom, kihagytam pár évig a kondit, 2 éve újra kezdtem azóta folyamat csinálom és semmit sem éreztem. 1 hónapja elkezdtem fastingolni és azóta megint előjött. Furcsa, mert pont az ellenkezőjének kellene történnie, meggyógyulni nem előjönni :D És most nem tudom hogy kezdjek-e szedni béres porcerőt, vagy épp most regenerálódik és csak rosszat tenne neki... És láttam fórumokon másnak is ilyenje volt, de mivel ez az egész fasting új divat gondolom még nincs kiaknázva...


Valakinek van hasonló tapasztalata?

2019. márc. 25. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
51%

Én is naponta böjtölök, nem kellett sokat fogynom, de fél kilóval túlteljesítettem a célomat :D

Az elmúlt héten böjtöltem 16, 18, 19, 20, 23 órát és holnap is lesz kb 20.

Írj nyugodtan, szívesen cserélek tapasztalatokat :)

2019. ápr. 8. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!