Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Ketogén diéta mellett lehetség...

Ketogén diéta mellett lehetséges hízni?

Figyelt kérdés
Mármint, ha több kalóriát eszem, mint a szükségletem. Vagy ketogén étrend mellett nem számít mennyi kalóriát eszem? Több helyről hallottam ezt az infót. Köszönöm a lehetséges válaszokat, infókat erről.

2019. jan. 31. 22:29
 1/4 anonim ***** válasza:
55%
Természetesen LEHET hízni, mert nem az számit, hogy MIT eszel, hanem, hogy MENNYIT!
2019. jan. 31. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
86%

De, de, de HOGYNE számítana mit és mennyit eszel.

Én elég régen ketogénezek, napi max. 20 gr szénhidráttal, és most már fogyok is vele, de az elején én is belefutottam ebbe.

Nem néztem, nem olvastam utána eléggé, nem számoltam, hanem elhittem az ilyen női oldalakon olvasható hülyeségeket, hogy ehetsz bármennyi sajtot meg olajos magva. Ja, persze, csak fogyni nem fogsz, illetve pl. az olajos magvakból egy csomóban sok a szénhidrát, pl. kesu, pisztácia nekem kizárva... tejföl is nagyon módjával, natur joghurt, túró meg még kevésbé...

Szóval ez egy olyan étrend, ami (1) nem mindenkinek jó (mint az összes étrend, amúgy, meg kell találnod a neked megfelelőt), (2) nagyon oda kell figyelni, és számolni kell. Amúgy nekem jó, de NEM igaz, hogy bármi és bármennyit össze lehet zabálni.

2019. febr. 1. 07:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Akármilyen nyakatekert diétát folytatsz végeredményben az számít hogy kevesebb kalóriát vigyél be mint amennyit elégetsz. Keto esetén azért láttam fura dolgokat, pl a vajas kávé reggelire meg kalória bomba avokodát minden étkezéshez, néhány ilyen mintaétrend többet árt inkább.


Ha szimpatikus a keto azért olvass utána rendesen és a zsír-fehérje-szénhidrát megoszlás mellet arra is figyelj hogy ne vigyél be mondjuk napi 2500 kcal ha 1800 kcal a szükségleted, mert nincs az a diéta amivel így fogyni tudsz.

2019. febr. 3. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Én a kalóriát mindig túllépem, de a szénhidrátot nagyon figyelem, hogy határon belül legyek és elég jól fogyok.
2019. febr. 22. 09:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!