Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Ezek szerintetek jó motivációk...

Ezek szerintetek jó motivációk fogyáshoz?

Figyelt kérdés

Szeretnék vékony és jó alakú lenni, hogy legyen végre egy boldog párkapcsolatom. Valahogy az rögzült belém (részben családi nyomás miatt, részben amit megfigyelek), hogyha egy nő vékony, szép és igényes, akkor könnyen talál férfit és azzal tartós is lesz, sok munka kell és a belsőn múlik a legtöbb része, de nehezebben hagyják el a gyönyörű nőt, mint a kövéret.


Szeretnék vékony lenni, hogy rövid nadrágokat hordjak és haspólót. Hogy végre olyan stílusban öltözködjek, ahogy nekem tetszik, feszülős, nőies ruhák mindenféle színben (most nem áll jól a feszülős).


Ha vékony lennék, minden reggelemet arra áldoznám, hogy közel tökéletesen lépjek ki az utcára (haj, smink, ruha). Most úgy érzem, megbocsátható, ha nem érdekel, mit veszek fel és a hajam is kicsit zsírosabb, de ha jó alapanyag leszek akkor kihoznám magamból a maximumot.


Na meg az önbizalmam is csak vékonyan jön elő. Már most sokkal több van, mert már 10 kilót leadtam, de még egyszer ennyi hátra van.


Van valaki, aki hasonló cipőben jár?


2019. márc. 30. 18:26
 1/4 anonim válasza:
100%
Szerintem eloszor is kezd el szeretni magad es hozd ki magadbol igy is maximumot es menni fog a fogyas de a lenyeg hogy ne azert akarj vekony lenni mert masoknak ugy tetszik csakis magad miatt fogyj le mert neked ugy jo es ugy tetszik
2019. márc. 30. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%

Nekem annyi a véleményem, hogy a pàrkapcsolat reménye nem jó motivàció. Ne azért akarj lefogyni, hogy legyen pasid. Mert ha esetleg nem úgy jön össze ahogy szeretnéd, bànatodban evésbe menekülhetsz. Nekem mindhàrom baràtnőm karcsú, csinos, mégis szinglik, még keresik a pàrjukat. 33 évesek vagyunk.

Èn lassan 1 hónapja vàltottam életmódot fogyàs, egészség érdekében. Kizàrólag magamért teszem, pedig van férjem, 9 éve boldogítjuk egymàst:) Ő túlsúlyosan ismert meg, és ő az aki tuti nem hagy el, ha jön egy nehéz időszak vagy valami, és feljön x kiló. Soha nem akartam olyat akinek egy szàm a mérlegen a mérce. Nincs baj azzal hogy nem sok pasinak jövök be, de akinek igen , ő engem szeret, nem csak egy testet.

Ha a vékonyabb külső, könnyebb, csinosabb öltözködés is cél, akkor nincs gond.

Engem az egészségem èrdekel, meg hogy könnyebben kapjak ruhàt. Szèp se így se úgy nem leszek :D Ilyen szempontból tökmindegy. Arcot nem tudok cserélni.

2019. márc. 30. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%

Nekem ezek nem tűnnek túl jó motivációnak, könnyű bennük kibúvót találni. Pasi esetén pl vannak akiknek pont a testesebb lányok tetszenek. Hacsak nem extra nagy súlyról van szó lehet szépen és nőiesen öltözni.


Én pl pont kövéren voltam nagyon elfoglalva a külsőmmel, próbáltam kompenzálni. Folyton azon kattogtam milyen ruha a legelőnyösebb, hogyan sminkeljek hogy vékonyabb legyen az arcom stb. Most hogy normális súlyban vagyok már kevésbé stresszelek erre rá reggelente.


Önbizalmam nekem viszont így se lett több.


Az a gond hogy ha ennyire kritikus vagy magaddal vékonyan is csak a hibáidra fogsz koncentrálni. Ha túlsúlyos vagy az egézséged miatt érdemes fogyni, de ne a pasik miatt tedd vagy majd mert akkor milyen jól megcsinálhatod magad az embereknek. Magad miatt kell fogynod, mert több energiád lesz ha nem cipelsz plusz súlyt, jelentősen lecsökkented az esélyét bizonyos betegségeknek a kialakulására. Ha sportolsz is a fogyókúra alatt jobb lesz a közérzeted, ugyanis endorfint termelsz. A saját életminőséged javítod ha leadod a felesleget, de ne ennek függvényében várj pasira vagy hanyagold el a külsőd.

2019. márc. 30. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
0%
Az nem elég motiváció, hogy el vagy hízva?
2019. ápr. 3. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!