Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Szerintetek mennyit kellene...

Szerintetek mennyit kellene még fogynom? (kép)

Figyelt kérdés

25 kilót sikeresen leadtam augusztus óta megfelelő étkezéssel és mozgással, de még 10 kell az álomsúlyhoz.

Szerintetek most mennyire elfogadható az alakom, mennyit kell még kb fogynom? Tudom, még izmosodnom kellene, de előbb szeretnék megszabadulni a maradék feleslegtől, és csak utána csinálnám intenzívebben a súlyzós edzéseket.

178 centi vagyok, hány kilónak tippeltek?


[link]



2019. ápr. 3. 22:10
1 2 3
 11/30 anonim ***** válasza:
100%
Az izomtömeg növelését akkor is el lehet kezdeni, amikor még fogyni is akarsz, mert minél nagyobb az izomtömeg, annál gyorsabb lesz a metabolizmusod, ami jótékony hatással lehet a fogyásra is.
2019. ápr. 4. 09:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/30 anonim ***** válasza:
74%
Szerintem nagyon sürgősen súlyzóznod kéne, mert csak fogyással nem lesz álomalakod, max álom súlyod. Mert oké ledobod a zsírt de nem fogod jól érezni magad a bőrödben!
2019. ápr. 4. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/30 A kérdező kommentje:

8/9-es válaszoló:

A derekam 80, a csípőm 108 cm :/

Mindenki nagyon aranyos volt, támogatott és támogat is. Nálam az első tíz kiló volt a leglátványosabb, akkor sokan kérdezgették, hogy fogytam - e?

Az étrendem semmi extra nem volt, csak kevesebbet ettem mindenből, plusz semmi cukor és fehér liszt. Pár hete viszont próbálok a szénhidrátra is figyelni, mert eléggé belassult a dolog, ami eléggé bosszant, mert van még honnan leadni :'D Lényegében nagyrészt csak húst, tojást és zöldséget eszek, néha egy kis gyümölcs is becsuszik.

2019. ápr. 4. 20:14
 14/30 anonim ***** válasza:
Köszi hogy megosztottad velem:) Úgy nézem akkor hasonló lehet az étrendünk csak nekem nincs gyümölcs hanem olajos magvak, meg megtartottam a teljes kiőrlésű kenyeret. úgy vagyok vele, hogy ennyi szénhidràt kell ami nem zöldségből van. Amugy 70-100 gram közt tartom a ch-t de még csak egy hónapja kezdtem.
2019. ápr. 4. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/30 lencsefőzelék ***** válasza:
47%

„Lényegében nagyrészt csak húst, tojást és zöldséget eszem, néha egy kis gyümölcs is becsúszik.”

Akkor már csak a húsról és a tojásról kellene leszoknod, vagy legalábbis drasztikusan csökkenteni a mennyiségüket.

https://www.youtube.com/watch?v=OqNX7aeGbdM

2019. ápr. 6. 00:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/30 anonim ***** válasza:
48%
Nem kell leszoknia se a húsról, se a tojásról. Elhiszem, hogy divat a vegán életmód, de ne akard ráerőszakolni másokra.
2019. ápr. 6. 00:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/30 anonim válasza:
100%

Mindent lehet és kell is enni ami jólesik, csak módjával.

Nagyon ügyes vagy kérdező:)

2019. ápr. 6. 08:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/30 anonim válasza:
100%

Szerintem se kell tobbet fogynod csak formasodni.

Gratulálok! :)

2019. ápr. 7. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/30 lencsefőzelék ***** válasza:
31%

„Nem kell leszoknia se a húsról, se a tojásról. Elhiszem, hogy divat a vegán életmód, de ne akard ráerőszakolni másokra.”

Ki akarja ráerőszakolni bárkire is, 16-os? Kérdező tovább szeretne fogyni, én pedig javasoltam valamit, amitől fogyni lehet. A hús és a tojás fogyasztása ugyanis nemcsak hogy nem egészséges, de ha elhagyja az ember őket, akkor bizony lehet fogyni (egyébként pedig hizlalnak). Akár tetszik neked (vagy a hozzád hasonló csípőből lepontozóknak), akár nem. Nem kell teljesen leszokni róluk (én sem vagyok vegán), de le lehet csökkenteni minimálisra a fogyasztásukat.

2019. ápr. 8. 01:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/30 anonim ***** válasza:
32%
Soha senkit nem pontozok se fel, se le , mert hülyeségnek tartom. Az meg még nagyobb marhaság, hogy a hús meg a tojás egészségtelen. A hús a legjobb fehérjeforrás, a tojás meg tele van vitaminokkal. Szóval ezt buktad.
2019. ápr. 8. 01:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!