Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Fogyókúrázni kezdtem, és le...

Fogyókúrázni kezdtem, és le akarom cserélni a kenyeret, zsömlét, mivel tudnám helyettesíteni?

Figyelt kérdés

Az Abonett kenyeren gondolkoztam, de elég megoszló vélemények vannak róla, mivel iskolába járok még, ezért szendvicset szeretnék csinalni.

Vagy olyat amit eltudok vinni.

Szivesen várok, tippeket tanácsokat.

Köszönöm


2019. ápr. 5. 13:46
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
45%
Nem kell elhagyni, csak cseréld teljes kiőrlésűre. Egyébként az abonett meg a többi hasonló több kalóriát tartalmaz 100 grammonként, mint a teljes kiőrlésű kenyerek.
2019. ápr. 5. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
36%

Igen többet tartalmaz utolsó, csak abból nem eszel meg annyit.

Egy abonett kb. 16kcal,négy bőven elég egy étkezésre.

Én korpovit kekszet eszem többnyire. A puffasztott cuccokat nem szeretem, a ch csökkentett kenyerekből sem lehet igazán mennyiséget enni. A zabkása nekem édesség kategória.

2019. ápr. 6. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
45%

Ha szendvicset szeretnél nem kell elhagyni a kenyérféléket( az hülyeség hogy el kell hagyni), csak ne fehérliszteset egyél. Vàlts teljes kiőrlèsűre csökkentett szénhidràttal. DE fontos hogy azt sem szabad mértéktelenül enni. Nekem 70-95 gramm közt mozog àltalàban a szénhidràtom, heti 1-2 alkalommal max 100. gramm de inkàbb csak egyszer hetente. Ebbe simàn belefér nekem napi 3db ilyen kenyér és ennyit igénylek is. A többi szénhidràtot zöldségekből , magvakból fedezem, meg ami kevés a sajtokban, húsokban akad, meg asszem minimàlis a tojàsban. Nem szàndékozom ketogén diétàt tartani. LCHF életmóddal is simàn lehet fogyni, és tarthatóbbnak is érzem mintha még a kenyeret is kiraktam volna az étrendből. Èn nem eszek rizst, kölest, bulgurt meg ilyeneket, krumplit vagy tésztàt is csak hetente egyszer ( tésztàból se fehérlisztest), simàn belefér a kenyér nekem is.

Úgy érdemes kialakítani az étrended, hogy utàna életed végéig tartani tudd, különben visszahízol. Ezt kell szem előtt tartani.

2019. ápr. 6. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:
100%

Én egy nap 1x vagy 2x eszem (mivel összeszűkült a gyomrom, kevesebb étel elég egy nap). Nem vagyok az egészség mintaképe, chipset, palacsintát, spagettit, fagyit, mindent eszek (még mcdonald's-ban is ettem) és mégis egyre vékonyabb vagyok. Ja és mellé lusta disznó is.


Ezzel csak azt akarom mondani, hogy nem az étel minősége és jellege számít a fogyásban, hanem, az hogy mennyit eszel.

Volt egy tanár, akinek 15-20 kg (ha jól emlékszem) súlyfeleslege volt és be akarta bizonyítani a diákjainak, hogy sütivel is le lehet fogyni - sikerült neki.

Szóval a fogyás szempontjából csak ennyit a paleóról, low carbról meg társairól.

(Egészség szempontjából viszont valóban nem mindegy, hogy mit eszünk. Egyszer ha erősebb leszek, leállok a szemét kajákkal)

2019. ápr. 8. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!