Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Ha edzek a lábamra (comb)...

Ha edzek a lábamra (comb) akkor tényleg nagyobb lesz? (azt szeretném, hogy kisebb legyen)

Figyelt kérdés
Pár napja elkeztem edzeni a lábamra, főként guggolás, kitörés, meg ehhez hasonlók. Tudom, a futás lenne a legjobb de arra nem visz rá a lélek. Több helyen is olvastam, hogyha nem diétázom, de szeretnék vékonyabb combokat és edzem rá, akkor pont az ellenkező hatást fogom elérni, vagyis nagyobb lesz. (diétázni nem szeretnék) Igaz ez? És ha igen, akkor milyen gyakorlatokat csináljak, hogy kisebb legyen a combom( és a fenekem)

2019. ápr. 9. 17:26
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:

Pontosan. Heti 7 edzéssel elégettél annyi kalóriát, hogy fogyj is mellette. Én is toltam még így iskolás koromban, amikor összezabálhattam a chipseket, krumplistésztából upladagaokat meg tényleg mindent,sovány voltam. Azért, mert annyi mennyiségű mozgástól/nap egyszerűen nem híztam semmit.



Kérdező:

A lábedzések okésak, de heti 1 aerob edzést ha beiktatnál pluszban mellé, akkor lenne jó, mint például a kocogás. Min. 40 perc/hét. (nem futás, kocogás, azaz a a pulzus 130 alatt marad és a zsírégetőtartományban)


Ha eleget mozogsz, nagyon nem lőhetsz mellé, de érdemes azért odafigyelned a kajára is, ha vékonyabb combot akarsz.

2019. ápr. 11. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!