Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Látványos fogyás 2 hónap alatt?

Látványos fogyás 2 hónap alatt?

Figyelt kérdés

Ma van április 9., ésn junius 9-re le kéne adnom 10 kilót. Elég alacsony vagyok, körte alakom van és utálom hogy össze érnek a combjaim. 162cm es 60kiló vagyok. A mai nap bevittem 1500 kalóriát és elégettem 500-at korulbelul. Valaki tudna olyan diétát/éttendet ajánlani, hogy 2 hónap alatt sikerüljön a 10 kilót leadnom? Néztem Kpop diétákat is de biztos jojóznék utána es eleg egeszsegtelennek igerkezik.

Arra gondoltam hogy napi 900kalóriát vinnek be 30perc mozgással mellette.



2019. ápr. 9. 19:33
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
72%
Kaloriabazis szerint 2 hónap alatt 10 kilót napi 650 kcal bevitel mellett tudnál lefogyni. Szóval fizikailag lehetséges, más kérdés hogy nem túl egészséges módszer.
2019. ápr. 9. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
és ha egy nap beviszek 900 kalóriát és edzéssel elégetnék kb 250et?
2019. ápr. 9. 20:19
 3/11 anonim ***** válasza:
79%

Mi értelme 900 kalóriàval lefogyni, ha az koplalàs, és úgyse tudod megtartani a lefogyott súlyt? Egy életen àt nem bírsz koplalni. Ha abbahagyod visszahízol, akàr többet is.

Ne 2 hónap alatt akarj 10 kgt fogyni. Heti fél kgval érdemes szàmolni ilyen kevés feleslegnél.

Az a 10 kg ugye nem 2 hónap alatt rakódott ràd? Fogyni se lehet egészségesen màsképp csak lassan. De az az érzésem, hogy te majd max tanulsz a sajàt kàrodon, hogy milyen következményei vannak a koplalós fogyàsnak.

2019. ápr. 9. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
nos koplaltam en az elmult par honapban, es utana falasi rohamaim voltam. 3 honap alatt kb 12 kilo jott fel. Legalabb ha a fele lemenne egy honap alatt annak nagyon orulnek.
2019. ápr. 9. 20:43
 5/11 A kérdező kommentje:
de ha azon mulik, akkor megcsinalom a 650et, heti 3 edzessel mellette.
2019. ápr. 9. 22:56
 6/11 anonim ***** válasza:
74%
Ok. Látom nem értetted amit írtam, hogy a koplalás mennyire káros, és semmi értelme nincs. Sejtettem, de akkor majd tanulsz a saját hibádból, ha nem 12 kilót hízol koplalás után, hanem sokkal sokkal többet.
2019. ápr. 9. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
75%

Te magad írod, hogy koplaltál és vissza jött. Erre megkérdezed, hogy koplalással sikerül e.

Igen, sikerül.

Igen, vissza jön a triplája.

?!

2019. ápr. 10. 04:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:

És mi lesz, ha június 9-ig csak 5 kilót fogysz? Nincs rajtad túl sok felesleg. Az egészséged fontosabb, mint a kilók. Az 1500 kcal + rendszeres mozgás jó irány, ezt folytasd. A makrókra is figyelj oda, és egyél egészséges, tápláló ételeket.

A koplalással izmot is veszítenél. Inkább őrizd meg őket, amennyire lehet, úgy 55 kilósan is jól fogsz kinézni.

2019. ápr. 10. 09:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

Heti fél kgval érdemes szàmolni ilyen kevés feleslegnél.


# 3

De jó, hogy olvasom a válaszodat! Pont most tettem fel egy kérdést, normális-e, hogy alig látok változást, és utánaszámolva az általad írtnak, pontosan ilyen ütemben ment le ez az 1-2 kg is.


Már pont holtponton voltam ma, hogy nincs értelme a 2 hónapi diétámnak és edzésnek..

2019. ápr. 11. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim válasza:

Látom a kpop diéta is említve lett.

Én egyszer annyira elvakultan vékony akartam lenni, hogy majdnem egy éven keresztül kizárólag egyetlen egyszer ettem egy nap, ebédet. Sem reggeli, sem vacsora, sem köztes falatok. Közben kō keményen edzettem, futottam. Sikerült is lefogynom de 55-nél hiába próbáltam nem mentem lejjebb és ugyanolyan széles maradt a combom, a vádlim. Helyette viszont kaptam egy jó kis inzulin rezisztenciát. Ez genetikán is múlik. Sajnos ha nem olyan a testalkatod, nem leszel olyan, mint a koreaiak és azért nem kevés plasztikázás is van ott a sztárok életében. Miután beláttam, hogy nettó baromság éhezni olyan célért, amit úgysem érhetek el csak ha olyan testbe születek, elkezdtem normálisan enni. Tartottam az edzést ugyanúgy, de elkezdtem visszahízni és megálltam 60 körül. A szervezetem is tudta, hogy ez az ideális számomra.

Étrend, edzés, egészség a titka és hogy fogadd el magad, ha nem megy.

2019. ápr. 19. 00:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!