Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Látványos fogyás 2 hónap alatt?

Látványos fogyás 2 hónap alatt?

Figyelt kérdés

Ma van április 9., ésn junius 9-re le kéne adnom 10 kilót. Elég alacsony vagyok, körte alakom van és utálom hogy össze érnek a combjaim. 162cm es 60kiló vagyok. A mai nap bevittem 1500 kalóriát és elégettem 500-at korulbelul. Valaki tudna olyan diétát/éttendet ajánlani, hogy 2 hónap alatt sikerüljön a 10 kilót leadnom? Néztem Kpop diétákat is de biztos jojóznék utána es eleg egeszsegtelennek igerkezik.

Arra gondoltam hogy napi 900kalóriát vinnek be 30perc mozgással mellette.



2019. ápr. 9. 19:33
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:
63%

Én is 56-ra tudtam lemenni max, bár én képtelen voltam magam éheztetni, ezt is egészséges tempóban értem el. Megnézve korábbi képeken magam, 59-60 kilósan is ugyanilyen arányokkal voltam, annyit nem számít 5 kg. Úgy értem, úgy sem volt okom panaszkodni..


Nem mellesleg az egészség egy pöppet többet ér, minthogy elqúrjuk azt. A legjobb ha valaki úgy is áll neki, hogy eleve egészségesen szeretne élni és mozogni. A fogyás és a szebb tónusok pedig csak melléktermék. Mindeközben még nem is éhezik, csak kontrollt tart, és már ettől is jobba éreztem magam a bőrömben.


Nekem ez utóbbi 100x többet ért, mint hogy szenvedjek és koplaljak csak hogy nyárra legyen meg x cél. ÉS utána mi lesz, mit csinál a kérdező? Hogy tervezi megtartani? Ez a baj ezzel a hozzáállással, hogy akinek csak ez a célja, az kb szalmaláng életű a dolog, és fél-1 év múlva ugyanott lesz, mint most, vagy még kijjebb..

2019. ápr. 19. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!