Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Mivel helyettesítheten az...

Mivel helyettesítheten az édességet?

Figyelt kérdés

Most jött el bennem, hogy iszonyat kövér vagyok, és ez így nem jó. Tulajdonképpen inkább a nasikkal van a baj. De próbálom leküzdeni ezt a sóvárgást.

Sikerül is. Már lement 2-3 kg.


De mikor rámtör, hogy úgy ennék valami édeset, akkor mi az amit lehet?



2019. ápr. 16. 11:06
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
100%

Most, hogy jön a jó idő, napi egy jégkrémet eszem. 150kcal.

Én csak a kalóriát számolom, makrókat nem.

Persze nem eszem fehér lisztes dolgokat, se kenyér, se pékárúk, se tészta. Cukrot sem, de amennyi a jégkrémben van nem borzasztó mennyiség. Belefér a keretembe, a lelkemnek is jó.

Időről időre tartok csalónapot amikor nem számolom a kalóriát, akkor bármit és bármennyit eszem.

Nem tudok lemondani semmi finomságról, nem is fogok. De működik. - 10kg-nál tartok.

2019. ápr. 16. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim válasza:

- Édesítőszer (pl stevia, eritrit)

- Süss magadnak egészséges sütiket

- Rágózz

- Egyél gyümölcsöt

- Joghurtba keverj bele gyümölcsöt

- Igyál gyümölcslevet vagy kávét édesítőszerrel

- Fekete csoki

2019. ápr. 16. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim ***** válasza:
100%
Egy esetleges megoldás: ha megkívánod az édességet, húzz le egy felest.
2019. ápr. 16. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim ***** válasza:
77%

"Egy esetleges megoldás: ha megkívánod az édességet, húzz le egy felest."


Sajnos ezt nem igazán ajánlhatjuk annak, aki fogyni akar, mert az alkoholnak elég magas a kalóriatartalma.

2019. ápr. 16. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim ***** válasza:
75%

Én nem olyan régen fedeztem fel,hogy baromi drágán 800 Ft lehet kapni egy bazi nagy doboz jégkérmet (250g),aminek össze kalória tartlama 280 körül mozog.Nincs benne cukor,édesítőszeres és emiatt ilyen alaacsony. Szerintem iszonyatosan finom,és baromi nagy adag,ennyit soha nem ennék alapvetően.

Szóval simán tudom ajánlani az ilyen cukormetnes jégkrémeket.Nincs bennük sok kalória.

Amúgy én úgy alakítottam étrendem,hogy mindennap beleférjen 300 kalória édesség. Általában egy kinder buenot eszem,vagy heti 1-2x ezt a diltás jégkrémet.Ritkán diabetikus nápolyit.

Ja és szerintem is lényeges ,hogy ne a sima finomított cukor legyen az édességedben,mármint táblás csokit nem azért nem eszek ,mert 500 kalória,hanem mert 55g cukor!!!Ez iszonyú sok.Szóval,ha édesség mindneképpen cukormentes,édesítőszereseket egyél,vagy az ilyen kicsiket ,mint a bueno bár abban is sok a cukor ,de egy szelettől egésznapra nem lesz bajod.

2019. ápr. 16. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim ***** válasza:
15ös hol van olyan jégkrém? Mi a neve?
2019. ápr. 17. 07:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim ***** válasza:
single zero az a neve :)
2019. ápr. 17. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim ***** válasza:

Igaz, már kicsit régi a kérdés, de azért én válaszolok. Szereted a krémest? Én ma csináltam meg a krémjét diétásan. Tojásfehérjét felvertem habbá, majd belekevertem a még meleg vaníliás pudingba. A pudingot fele fele arányban csináltam vízzel és tejjel, valamint cukor helyett édesítőt használtam. Nagyon finom lett, igazi habos édes finomság. 10 perc alatt kész az egész, csak nehéz volt kivárni, mire meghűlt a hűtőben.

Próbáld ki, nem veszíthetsz vele semmit, hátha beválik :)

2019. máj. 12. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!