Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Tanáltam egy diétát beválhat?...

Tanáltam egy diétát beválhat? Minden lent

Figyelt kérdés
Van egy oda diéta amikor egy nap csak 500 kcal jút a szervezetbe a másik nap meg azt ehetsz amit akarsz. És azt mondják azért válik be mert minden második nap mikor keveset eszünk elkezd összemenni a gyomrunk. Mivel úgyis adok neki egy próbát egy 500 kcal napi étrendet valaki ír?

2019. ápr. 17. 15:07
 1/3 anonim ***** válasza:

És életed végéig így fogsz étkezni? Azért nem tartom jónak ezeket a diétákat, mert csinálja az ember x ideig, aztán ha eljut oda estleg, hogy lefogyott, akkor abbahagyja, és folytatja ugyanazzal az étrenddel, amivel meghízott, aztán szépen vissza is hízik.

Szerintem inkább egy olyan étrendre kellene rászokni, amit mostantól mindig-mindig tartani fogsz, ha nem szeretnél visszahízni, és még egészségesebb is leszel.

2019. ápr. 17. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%
Van neten egy csaj aki Igy fogyott 40 kilót. Valami diétàzz minden màsnap a neve vagy hasonló. A te döntésed. Èn nem csinàlnàm. Nagyon nehezen bírom az érhségérzetet , hamar hànyingerem lesz tőle. Személy szerint nekem jobban bejön a nem szélsőséges nem koplalós tudatos tàplàlkozàs- diéta. Èn azzal fogyok.
2019. ápr. 17. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 qborka ***** válasza:
Napi 500 kcal egy Flap Jack zabszelet.
2019. ápr. 25. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!