Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Hogy ne vigyem túlzásba a...

Hogy ne vigyem túlzásba a fehérjét, ha nekem az a táplálék kedvező?

Figyelt kérdés

Egyszerűen azokat az ételeket szeretem, de ha azzal lakom jól, minimum 2-szeresét viszem be a szükségesnek.

A zsíros dolgokat is csak sajtoknál, túrónál szeretem, egyébként nem bírom megenni.

A szénhidrátos ételek közül a zöldséget-gyümölcsöt szeretem ugyan, de annyit nem tudok megenni, hogy ellensúlyozza tápértékben a fehérjedús ételeket.


2019. ápr. 28. 18:45
 1/5 anonim ***** válasza:

Mit értesz "tápérték" alatt???

Mert elöszeretettel használják sokan a hús szinonímájaként - és ez egyáltalán nem igaz.

Egyszerüen nézz utána, miben mennyi kalória van, ami laktat és kevés kalóriás, azok a zöldségfélék - ezekböl ehetsz böven, mégis beleférsz a keretedbe.

2019. ápr. 28. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

Pont ez a bajom, hogy nem tudok annyi zöldséget enni. Akkor is a sajt, túró, kefir, hús, tojás stb. hiányzik.

Azokból tudok "sokat" enni, annyit, hogy jólesik és jól is lakom.

De akkor vagy 120-140 gramm is összejön.

2019. ápr. 28. 20:04
 3/5 anonim ***** válasza:
Azért némi önuralomra szükség van a fogyáshoz...
2019. ápr. 28. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

Hát az bőven van...

De ez nem válasz a kérdésre.

2019. ápr. 28. 21:08
 5/5 anonim ***** válasza:
Nekem ez nem tűnik durván soknak, bár nem tudom, neked mennyi a "szükséges mennyiség".
2019. ápr. 29. 01:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!