Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Ha valaki azt mondja h “Ne xy...

Ha valaki azt mondja h “Ne xy helyre menjunk kajalni mert így is szenvedek a kilókkal” azt miert mondja?

Figyelt kérdés
Barátomnál voltunk eloszor talalkoztam az anyukájával és ezt mondta, azért mondta mert én nem vagyok az /nem vagyok dagadt/ és ezzel magyarázkodni akart h esetleg o miert az? Vagy nem értem..
2019. ápr. 29. 17:27
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Olyan helyre menne inkább, ahol olyan ételek vannak, amiket ehet, mert nem hízlalnak annyira.
2019. ápr. 29. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Ha jól értem, esélyes, hogy fogyni szeretne, és megküzd minden leadott dekáért. Vannak még így egy páran.
2019. ápr. 29. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
95%
Hát kislány, ha ezt sem érted, akkor vigyázz nagyon a súlyodra, mert roppant fontos, hogy legalább szép legyél..
2019. ápr. 29. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Koszi mindenkinek! Kedves utolsó ezt h erted?
2019. ápr. 29. 20:28
 5/7 anonim ***** válasza:
100%

Nem tudom hogy a kérdés viccesebb, vagy, hogy visszakérdeztél a 3as válaszolónak :D


Miért hiszed, hogy ennek a kijelentésnek köze lehet hozzád? Nyilván magyarázkodni akar annak a kislánynak akit csak most ismert meg. Olyan helyre akart menni, ahol valami kímélőbb kaját is adnak. Ennyi.

2019. ápr. 29. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
de ha beraktad a fogyókúra roovatba akkro csak érted nem? :D
2019. ápr. 29. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
100%

A harmadik válaszoló úgy érti, hogy nem vagy túl eszes. Mondhatni, hogy ostoba vagy :D

Az eszedért nem fognak ellopni, legalább szép legyél, ha okos nem vagy. Érted már vagy lerajzoljuk?:D

2019. ápr. 29. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!