Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Mysimba elhagyasa utani par...

Mysimba elhagyasa utani par honapban esetleg evben mik a tapasztalitok?

Figyelt kérdés

Azert kerdezem, mert ezzel kapcsolatban sehol nem talaltam tapasztalatokat, sem leirast. Csak arrol hogy mi a helyzet a szedese kozben.

Tehat a kerdeseim:

Hogyan alakult a dietatok? Van utanna is eloirt etrend, meghatarozott kacl/nap? Vagy ezt elhagyhattatok?

A sulyotok hogyan valtozott megmaradtak a leadott kilok, esetleg tovabb folytatodott a fogyas, vagy vissza jottek?


Ilyen es ehhez hasonlo dolgokra lennek kivancsi.


Koszonom annak aki valaszol. :)



2019. ápr. 29. 19:56
 1/3 anonim ***** válasza:
61%
Nem tudom mi az a Mysimba, de ha tartassz egy kiegyensúlyozott, kalóriadeficites étrendet (tehát a bevitt kalóriád kevesebb vagy 2-300al naponta, mint amennyit elégetsz), akkor fogyni fogsz. Ehhez nem kellenek "csodaszerek". Csak sportolj és kajálj rendesen. EZ a csodabigyó is az előírt étrend miatt működött ha működött, nincsenek csodák. Tehát ha úgy eszel utána ahogyan azelőtt, ugyanúgy vissza fogsz hízni. Alakíts ki egy normális étrendet koplalás nélkül. (32/F)
2019. ápr. 29. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

Nem sajat magam miatt kerdezetem. En rendben vagyok.


Csak van a kornyezetemben egy emberke aki most szedi, en meg kivancsi lettem.

2019. ápr. 29. 20:37
 3/3 anonim ***** válasza:
57%
Fogyasztószerek, csodabogyók amiktől lefogy az ember, nem léteznek. Normàlis étrend van meg rendszeres mozgàs. Azzal lehet fogyni ilyen- olyan tablettàk nélkül.
2019. ápr. 29. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!