Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Ti honnan szereztek motivációt...

Ti honnan szereztek motivációt a fogyáshoz? L.

Figyelt kérdés
2019. máj. 8. 12:35
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Tükörbe nézek
2019. máj. 8. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Félek a cukorbetegségtől és a korai halàltól.
2019. máj. 8. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%

1. 10 éve le akarom már fogyni de sose sikerült

2.nagyon szeretnék végre egyszer haspolót felvenni az életben ,mert lassan 24 éves leszek és egy bizonyos kor felett már hogy is mondjam nem lesz aktualitása :D ,továbbá szeretnék feszülős polót felvenni és nem azon izgulni hogy eléggé takar-e vagy fel merjem-e venni a világosabb felsőt.

3. nincs semmi önbizalmam,mert egy kudarc az életem és ha végre elérnék valamit az életben ez változna ez pl. egy nagyon jó lehetőség erre

4. bele akarok fogyni a 36-os gatyákba m

5. ez elég hülye motiváció,amit most írok és nem önmagamról szól de a legrosszabb időkben a leghatásosabb: idióta ex bosszantása hogy mennyivel jobban nézek ki,mert egy fszcibáló bunkó alpári és csúnyán viselkedett velem és irigy szintén olyan barátnők idegesítése akik szintén megbántottak és magamra hagytak amikor kudarc ért

6.van egy- két youtuber akiknek szoktam nézni a csatornáját ilyen témában és nagyon tetszik ez az egészséges életmód dolog így jó ezt követni, és amúgy ha nagy nehezen ráveszem magam élvezem a sportot és a depresszióból is kihoz pár órára , és ha belelendülök tudom csinálni heti 5-6x is

7. utoljára 9 évesen láttam magam vékonyan és már nagyon kiváncsi vagyok

8. ha nem változtatok akkor is eltelnek a hónapok lásd első pont úgy hogy közben semmi se történik

9. legalább megtanulok főzni vagy legalább kotyvasztani

10. előnyösebb külsővel és az ezzel jövő kisugárzással eredményesebb tudok lenni az élet minden területén

11. nyilván az egészség sem utolsó szempont, én voltam 17 kilóval több mint most és befele kacsázik a lábam ha lejebb megy a súlyom szépen járok azért ez se mindegy.

Rengeteg minden jelenthet motivációt, de én úgy látom csak az élet hatalmas pofonjai buzdítanak cselekvésre egy ember és az igazi belső motivációdat csakis magad tudod megkeresni külső nyomásra vagy mert anyuci vagy a párod unszol sose fog menni. Miért akarsz vékonyabb lenni? írj te is tíz pontot mondjuk kezdésnek

2019. máj. 8. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:
100%

3as, nagyon tetszik a válaszod :)


Valószínűleg utálni fogtok a problémám miatt, de nekem csak 10 kilótól kellene megszabadulnom, és máris a régi lennék.


Viszont nekem még ez sem megy egyelőre.

Az a helyzet, hogy kb. 35 éves koromig bármennyit ehettem, nulla mozgással, majd pár év múlva észrevettem, hogy 3-4 kiló szépen lassan felkuszott. Zavart, de annyira nem, hogy változtassak bármin. Majd 38 évesen várandós lettem a negyedik gyermekemmel, így nem foglalkoztam vele különösebben, gondoltam, szülés után majd szép lassan visszafogyok, és leadom azt a 3-4et is. A legkisebb 4 éves múlt, én pedig nem fogytam vissza a kívánt súlyra.


Azert, mert egyszerűen nem sportolok. Sok mindent kiprobaltam, de néhány alkalom után megunom, és képtelen vagyok úgy mozogni, hogy unalmasnak találom. (Nem az erőfeszítés gátol) .


Megnezem mit eszem, de azért ez sem megy tökéletesen, nem vagyok maximálisan fegyelmezett.


Ráadásul kezdődő pajzsmirigy alulmukodesem is kialakult a szülés után (hormont nem szedek), vszinuleg ez sem segit.


Osszessegeben úgy látom magam, mivel az életem nagy részében nem szereztem rutint a helyes étkezést tekintve, illetve nem sajátítottam el semmilyen mozgásformat, ami hosszú távon lelkesít, így motivalatlan és kovetkezetlen vagyok, végsősoron pedig elégedetlen a külsommel.

2019. máj. 8. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Thinspiration
2019. máj. 9. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!