Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » A nőket tényleg nem zavarja,...

A nőket tényleg nem zavarja, hogy soha semmi finomat nem ehetnek, ill. annyit amennyit szeretnének?

Figyelt kérdés
2019. máj. 18. 23:46
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:
Mindig finomat eszek.. És nem, nem zavar hogy nem eszem tele magam hányásig. Magamra és a páromra főzök ma pl teljes kiörlésű burrito sok roppanós zöldséggel, csirkével sőt volt túrótorta is csak zablisztből és nem cukorral. Nem célom fogyni de nem vagyok hajlandó zsírban tocsogó konzerves/dobozos szemetet enni. Természetesen nem borítom a mamára az asztalt ha túrós pörcös tészta van vagy fánk jó ízzel megeszem és nem finnyázok hogy jaj mama ez bio-paleo-vegán pörc? Mindenki úgy emlegeti ezt a mértéket mint a Sátánt aztán nézzünk már szét mennyi cukorbeteg szív és érrendszeri megbetegedés van? Nézzétek csak szét a családotokban. Illetve mozgás 0. Nem járok kondizni de nekem pl kifejezetten jól esik egy nagyot sétálni kirándulni hétvégén vagy biciklizni. Ahelyett hogy munka után beesnék a tv elé szívesen nyújtok tornázok picit. Az étkezés nem áll meg a fehérliszt, cukor, péksüti zsírban tocsogó ételeknél. Tésztát is eszünk bár abból is teljes kiörlésűt, házi paradicsomszósz plusz az erkélyről leszedett fűszernövények. Össze sem hasonlítható azzal, hogy bemegyek a Tescoba veszek valami dobozos tésztát és hű de isteni. Nekem elképzelhetetlen hogy ne egyek egy nap valami zöldséget vagy gyümölcsöt. Akár turmix vagy joghurt(nem Danone és társai) vagy csak magába egy kis eper, barack,dinnye így nyáron. Nem tudnék egy meleg napon valami jó bő olajban sült húsbombát enni reggelire bundáskenyérrel
2019. máj. 19. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!