Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Mit csináljak ha mindig éhes...

Mit csináljak ha mindig éhes vagyok? Vagy ez baj?

Figyelt kérdés

Nos az a helyzet hogy fogyni szeretnék. El is kezdtem egy fogyókúrás módszert.

Nem koplalással akarok fogyni, viszont komolyan mindig éhes vagyok akármit egyek is.

Szóval mi is számít koplalásnak? Vagy mit csináljak hogy ne legyek éhes?



2019. máj. 19. 18:34
1 2
 11/13 A kérdező kommentje:

Szóval akkor ha jól értelmezem ez nem koplalás és nem fog visszajönni ha lekuzdom.

Az éhség pedig normális. Legalábbis csak az elején gondolom.

2019. máj. 19. 20:05
 12/13 anonim ***** válasza:

Hát ez kalóriából is kevés, ráadásul a reggelin kívül szinte csak szénhidrátot eszel. A gyümölcsöktől sokan nagyon éhesek lesznek, nem csoda, ha te is az vagy. Fehérje és zsír is kellene, ezek sokkal tovább laktatnak és nem okoznak vércukorszint ingadozást.

Amikor lefogytam, kb. ezeket ettem: reggelire tojás nyers zöldségekkel, délelőtt 1 gyümölcs, délben húsleves sok zöldséggel, másodiknak valamilyen hús párolt zöldségekkel. Vacsorára szintén hús nyers vagy párolt zöldségekkel. Ha délután megéheztem, akkor ettem még egy kis mandulát vagy más olajos magot, vagy egy gyümölcsöt. Sokféle húst, halat, belsőséget ettem, sütve, párolva vagy pörkölt formájában, és mindig más zöldséget. Utálok éhezni, ha éhes vagyok, akkor eszem. De ezzel az étrenddel fél napot is kibírok kaja nélkül, ha úgy adódik, pedig régebben rosszul lettem, ha nem ehettem 2-3 óránként.

Amúgy a kefír, joghurt is jó, de ehetsz még túrót, sajtot is.

2019. máj. 20. 01:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim válasza:
Szia! Teljesen normális, hogy éhes vagy hisz nem annyit eszem, mint a diéta előtt. Én is most kezdtem el fogyózni én azt a technikát csinálom, hogy bebeszélem magamnak, hogy nincs annyi kajára szükségem + az édességeket meg lisztes dolgokat teljesen elhagytam. Hagymát nem szoktam fogyó alatt enni, mert az nálam érvágynövelő! Egyél sok fehérjetartalmú ételt az laktat sokáig. Pl: ma reggelire 4 szelet extrudált kenyérre tettem körözöttet meg sonkaszalámit 1 paradicsom és kígyóubi. Teljesen eltelített pedig alig van benne kalória. Ebédre pont sült csirke volt salátával meg ettem utána 1 narancsot még most sem vagyok éhes. Próbálok sok vizet inni (sajnos keveset iszom, de erőltetem) jah és én nagyon kávés vagyon és nekem ez is csillapítja az éhségét.
2019. máj. 22. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!