Weboldalunk cookie-kat használhat, hogy megjegyezze a belépési adatokat, egyedi beállításokat, továbbá statisztikai célokra és hogy a személyes érdeklődéshez igazítsa hirdetéseit. További információ

Főoldal Belépés/Regisztráció Egy véletlen kérdés Facebook

Kategória: Fogyókúrák » Egyéb kérdések

A kérdés

Hogy tudok - egészséges keretek között - a lehető legtöbbet fogyni 1 hónap alatt?

Sok diétát találtam a neten, még több cikket arról hogy ezek miért baromságok/hatástalanok.

Nem is tudom hogy mennyi súlyfeleslegem van, de le szeretném adni az úszógumimat 1 hónap alatt.

Hogy érdemes beosztani a napi étkezéseimet, és mit kéne fogyasztanom?

20 éves vagyok, irodában ülő munkát végzek, és újabban nem maradt időm rendesen mozogni.

máj. 19. 22:45  Privát üzenet  

A válaszok

Szénhidrátszegény diéta, ha LCHF diéta módban csinálod, napi 3 étkezéssel se leszel éhes:) a mozgás meg csak rajtad múlik.

Az, hogy mennyit fogysz függ az egyéni szervezetedtől, a korodtól, a nemedtől, az aktivitástól, és a súlytöbblet mértékétől is. Én az első hónapban 5kg-t fogytam, de nagyon nagy súlyból indulok, annak egy része persze víz volt. Zsírból már lassabb a fogyás sokkal. Bő 2,5 hónap után 11kg mínusznál járok. Mozgást se viszem túlzásba, de azért van. Heti 3x1 óra, szobabicikli, hasizomerősítés, súlyzózás, egyenlőre csak lazán.:)

Ne éld bele magad, főleg ha nincs sok felesleged, nem igen fog lemenni 1 hónap alatt.

A válasz 100%-ban hasznosnak tűnik. A válaszíró 75%-ban hasznos válaszokat ad.
# 1/2Időpont máj. 20. 00:33 Privát üzenet
Az a legnagyobb baj, hogy mindenki egy hónap alatt akar lefogyni. A zsír sem egy hónap alatt rakódott le. Tűzz ki egy távolabbi időpontot, mondjuk úgy a jövő nyarat.

A válasz 100%-ban hasznosnak tűnik. A válaszíró 66%-ban hasznos válaszokat ad.
# 2/2Időpont máj. 20. 06:21 Privát üzenet

Értesítsünk róla, ha új válasz érkezik? Válasz küldése

Kapcsolódó kérdések
Szerintetek ez az étrend jó egy diétához? Reggeli: Zabkása Tízórai: 1 Banán Ebéd: Ami épp van (valami egészséges cucc).168 cm vagyok és 67 kg,10 kg-t szeretnék fogyni kb 2-3 hónap alatt.
Eldöntöttem, hogy fogyni szeretnék egészséges étrenddel és mozgással, na de hogyan kell? Hogyan főzzek egészségesen?
Ha sokat eszek nagyon egészséges dolgokból, az jobb, mintha keveset ennék egészségtelenből? (Így is lehet fogyni? )
Szeretnék egy kicsit fogyni, de egészségesen. Jó módszereket ajánlanátok?
Az emberek miért csak fogyni akarnak és nem testképet javítani?
Így lehet fogyni, formálódni?

Kérdések a Fogyókúrák rovatbólKérdések az Egyéb kérdések rovatból

Minden jog fenntartva © 2019, www.gyakorikerdesek.hu | GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | WebMinute Kft. | Kapcsolat: info (kukac) gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!