Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Hogy tudok - egészséges...

Hogy tudok - egészséges keretek között - a lehető legtöbbet fogyni 1 hónap alatt?

Figyelt kérdés

Sok diétát találtam a neten, még több cikket arról hogy ezek miért baromságok/hatástalanok.


Nem is tudom hogy mennyi súlyfeleslegem van, de le szeretném adni az úszógumimat 1 hónap alatt.


Hogy érdemes beosztani a napi étkezéseimet, és mit kéne fogyasztanom?


20 éves vagyok, irodában ülő munkát végzek, és újabban nem maradt időm rendesen mozogni.


2019. máj. 19. 22:45
 1/2 anonim ***** válasza:
100%

Szénhidrátszegény diéta, ha LCHF diéta módban csinálod, napi 3 étkezéssel se leszel éhes:) a mozgás meg csak rajtad múlik.

Az, hogy mennyit fogysz függ az egyéni szervezetedtől, a korodtól, a nemedtől, az aktivitástól, és a súlytöbblet mértékétől is. Én az első hónapban 5kg-t fogytam, de nagyon nagy súlyból indulok, annak egy része persze víz volt. Zsírból már lassabb a fogyás sokkal. Bő 2,5 hónap után 11kg mínusznál járok. Mozgást se viszem túlzásba, de azért van. Heti 3x1 óra, szobabicikli, hasizomerősítés, súlyzózás, egyenlőre csak lazán.:)

Ne éld bele magad, főleg ha nincs sok felesleged, nem igen fog lemenni 1 hónap alatt.

2019. máj. 20. 00:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
100%
Az a legnagyobb baj, hogy mindenki egy hónap alatt akar lefogyni. A zsír sem egy hónap alatt rakódott le. Tűzz ki egy távolabbi időpontot, mondjuk úgy a jövő nyarat.
2019. máj. 20. 06:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!