Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » 1700kcalt ettem ma ès büntudat...

1700kcalt ettem ma ès büntudatom van, ez normális?

Figyelt kérdés

A kalkulátor szerint a bmrem 1946kcal, ès 1700kcal kellene heti fèl kiló fogyáshoz de amint látom, hogy több mint 1300kcal bűntudatom van :(

Eddig 139kgról lefogytam 114re majd zabáltam pár napig most olyan 117 lehetek de már úgy èrzem amint eszek kicsit, hogy nem kène mert mit művelek magammal ès ha nem eszem csak akkor èrzem jól lelkileg magam


2019. máj. 20. 20:08
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Ha nem eszel eleget, akkor egy idő után stagnálni fogsz, és ha le is fogysz, akkor is formátlan leszel, mert addigra már leépülnek az izmaid. Így lettem én is skinny fat 60 kilósan 170 cmhez. Inkább sporttal égess el annyi kalóriát, amivel kevesebbet ennél. Amúgy ismerem az érzést, én is akkor érzem már jobban magam, ha nincs tele a hasam, hozzászoktam a kevés táplálékhoz, és 1500 kalória normális kajából olyan, mintha egész nap zabáltam volna. Mentálisan át kell ezt kapcsolnod magadban, mert nem az éhezés a megfelelő út neked. És BMR alatt nem szabad enni, mert a szerveinktől vonjuk el a tápanyagokat.
2019. máj. 20. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 lilla64 ***** válasza:
Ennyi még nem baj,de ne csinálj rendszert belőle ha le akarsz fogyni.
2019. máj. 21. 05:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%

fogd fel úgy, hogy ez a nap volt a "bűnözős napod", ezek után pedig 2-3hétig ne lépd túl a megadott kalóriabevitelt.

Hajrá! Eddig ügyes voltál!

2019. máj. 21. 07:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%
Akkor szépen mozgással dolgozd le a plusz kalóriát.
2019. máj. 21. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!