Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Mit gondoltok erről az étrendr...

Mit gondoltok erről az étrendről? Naponta szoktam ezt enni

Figyelt kérdés

Reggeli: Dr. Oetker zabkása, egy kaliforniai paprika

Tízórai: Egy közepes-nagyobbacska alma

Ebéd: Jófalatról rendelt FITT OFFICE étel, átlagosan 500 kalória, light cuccok :) (direkt irodai dolgozóknak állították össze)

Uzsonna: Egy fehérjeszelet

Ebéd: Mikrós rántotta bögrében, olaj/zsír nélkül (sütőpapírral bélelem ki a bögrét) benne zsírszegény tej és zsírszegény mozzarella, mellé egy kaliforniai paprika


szeretnék véleményt kérni, hogy jó-e ez az étrend. Újabban mindennap ezt eszem (kivéve hétvégén) de nem zavar a "változatlanság" :)


20 éves irodában dolgozó nő vagyok, 76-80 kg között mozgok, szeretnék leadni belőle-


2019. jún. 3. 08:44
 1/4 Flagstaff ***** válasza:
100%
Szerintem próbálj kicsit a feldolgozatlan ételek felé nyitni, nem csak a zacskós cuccoké a világ! Például a Dr. Oetker zabkása helyett vegyél sima zabpelyhet. 4 deka egy bögrében, fahéjjal keverd össze, öntsd fel tejjel, és mikrózd meg. (Állni kell mellette, mert kifut, kb. 1-1,5 perc alatt van kész.) Sokkal egészségesebb (és olcsóbb) mint a Dr Oetker. A fehérjeszeletet talán cseréd le túróra, a túrót lehet édesíteni vagy sósítani, ahogy jólesik.
2019. jún. 3. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%

Reggeli: 50g zabkása,+ gyümölcs,kakaópor vagy fahéj.


Nem kell megfőzni, csak felforralod a vizet és ráöntöd az 50g zabkására, álni hagyod egy kicsit és kész a finom reggeli :D


Tízórai: azzal sincs szerintem probléma, főtt tojást tudom ajánlani

Ebéd: Igazából ha rendelt étel azzal nincs szerintem probléma, de ha van időd akkor magadnak is készíthetsz friss termékekből ebédet.


uzsonna: Úgy nézve alapból nem tudom hogy most be akarod-e vinni a szükséges fehérje mennyességet, de ammenyi fehérje az étrendedben van azt ezzel nem igazán egészíted ki. Inkább egyél egy kis természetes fehérje forrásból ha tényleg ekkor akarsz fehérjét bevinni és ne táplálékkiegészítővel vidd be


Vacsora. Valamennyi könnyed, például amit írtál az megfelelő de ezt sem eheted minden nap, mellete főtt tojás, párolt zöldség, csirkemell, hal , soványabb húsok megfelelőek vacsorára és az étrendedbe.

2019. jún. 3. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 lilla64 ***** válasza:
lefogyni lehet tőle,de ahogy az első válaszoló is irta,nem igazán egészségesek.
2019. jún. 3. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 Ateszkapitány3 válasza:
de de. Szerintem egyél változatossabban. reggelire becsuszhatna egészséges péksüti, gyümölcs, tojás, csirke is rántottában amit csak akarsz. vacsira meg szintén szenvics, sali Pl vaagy bármi más. Valamint mivel te is emberböl vagy a fehérjeszeletet heti 1-2 szer nyugodtan lecserélheted kis sportszeletre, pudingra, túrórudira. (ha szereted). Hisz ezek nem feltétlen sokkal több kalóriák mint a fehérjeszeletek. (kevesebb tápanyag de rohadt finomak)
2019. jún. 27. 00:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!