Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Mi a véleményetek erről az...

Mi a véleményetek erről az étrendről?

Figyelt kérdés

Három napja kezdtem el a fogyókúrámat, eddig így néz ki az étrendem:

1.nap

Reggeli: 330g natúr joghurt utifű maghéjjal

Ebéd: fél adag kínai (csirkemell párolt brokkolival és rizzsel)

Uzsonna: 1 tál görög saláta,1 capuccino

Vacsora: a kínai másik fele


2.nap

Reggeli: 330g natúr joghurt utifű maghéjjal

Tízórai: 1 zöldalma

Ebéd: 2 kis szendvics (2-2 szelet teljes kiőrlésű magvas kenyér 250g-os kenyérből, vaj, gouda sajt, uborka)

Vacsora: 2 tojás párolt zöldségekkel


3.nap

Reggeli: 330g natúr joghurt 1 zöldalmával és fahéjjal

Tízórai: 1 banán

Ebéd: 1 bögre quinoa uborkával és paradicsommal összekeverve

Uzsonna: 10 szem mandula

Vacsora: 1 párolt brokkoli



Mellette minden reggel megiszom éhgyomorra egy pohár vizet citrommal, és napi 1 órát szoktam edzeni reggelente (15 perc kardió, 15 perc erősítés, 30 perc nyújtás), napközben pedig sokat sétálok. 173cm vagyok és 76kg, körülbelül 10kg-ot szeretnék fogyni, 2-3 hónap alatt. Szerintetek ez az étrend megfelel kalória és tápérték szempontjából, vagy változtatnom kéne valamin? A normális válaszokat előre is köszönöm:)

19/l



2018. júl. 11. 16:32
 1/3 anonim ***** válasza:
Számold ki a tápanyagtartalmat valami oldalon, én így ránézésre csak azt tudom mondani, hogy az ételek jók, de ez elég koplalósnak tűnik ennyi súllyal és edzéssel. A 3. napban pedig ebéd után műár nem is eszel (illetve rosszabb, mert csak húzod szegény szervezetedet a falatokkal), ami még nem gond, amennyiben jó ez így neked. Az összbevitel számít bár a jó közérzet is :) Ha máskor van vacsorád, szokatlan lehet a 3. napon a brokkoli, ráadásul ha már eszel, szerintem egyél fehérjét, de ha neked működik, OK. Elvégre én is vacsoráztam már olykor 11 szem málnát és nekem pompás volt.
2018. júl. 11. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Jónak jó, ha kb 1500kcal akkor fogsz fogyni is, ha még kevesebbet eszel, mint 1400 az nálad már koplalás, mert fiatal vagy és onnan már lassul az anyagcseréd.

Sok sikert!

2018. júl. 11. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:
Ha tudsz angolul, akkor javaslom, hogy regisztrálj cronometerre, vagy my fitness pla-re, mert ezek nemcsak a makrókat számolják, hanem vitaminokat és ásványi anyagokat is. Fogyókúránál is fontos, hogy a kellő tápanyagokat bevidd, ami nekem ezzel az étrenddel nem tűnik elégnek.
2018. júl. 12. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!