Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Mi a véleményetek erről az...

Mi a véleményetek erről az étrendről? (többi lent)

Figyelt kérdés

18f/174cm/55kg

Nem fogyni szeretnék hanem a súlyomat megtartani.

Ma ezeket ettem:

4 tojásból rántotta (2 sárgája)+1db tk zsemle

Ezenk kívűl 4 szendvicset ettem szintén tk zsemléből.Sajt krémmel reszelt sajtal és paprikával.


Szerintetek ha ennyit eszek egy nap akkor meg marad a súlyom ?


UI.:Nem vagyok kiváncsi se fikára se troll kommentre csak is a kérdésemre válaszoljatok légyszi.Tudom ezen az oldalon sok embernek nehezére esik de ha bajod van a kérdéssel vagy ha valami nem tetszik pörgess tovább .. köszi :D



2017. szept. 7. 00:07
 1/10 anonim ***** válasza:

Biztos nem akarsz tömegelni? Nos, te tudod. De ha majd az élet hoz némi izmot, ne ragaszkodj az 55 kilóhoz, simán lehetsz nem izmos és vékony sokkal több kilóval is.


A szendvicseket konkrét mennyiségek nélkül nem tudom hova tenni, de elég lightos napnak tűnik s remélem, máskor mást is eszel, bizonyára nem viszel be mindent a fentiekkel.


Nemcsak az étel mennyisége ismeretlen, de a kalóriaigényed is. A magasság, testsúly, nem, életkor alapján még nem lehet megmondani, mennyit igényelsz. 2000, alatta, jóval fölötte? Bár nem hiszem, hogy nagyon aktív vagy, akkor bizonyára többet kellene enned, hogy bírd.


Azért benéztem a kalóriabázisra, nem tudom, a zsemléid mennyire normál méretűek, de tegyük fel, jó az adat. Nos, 8 dkg sajtot és 20 dkg sajtkrémet számolva (lövésem nincs, ki mennyit tesz zsemlébe, ez elég kellemes vagy bőséges mennyiségnek tűnt számomra, bár lehet, hogy aki ilyen rántottát eszik, az a zsemléibe se tesz 60 gramm zsírt. De nem tudhatom.


Nos, így egy kissé kalóriaszegény nap jött ki, de ha inaktív vagy és az anyagcseréd kissé lassú, akkor lehet, hogy elég. Ha ezek nem teljesülnek, vagy szelídebben kened a zsemléket, kevés.

2017. szept. 7. 00:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Hát van ,hogy egész nap itthon ülök de van ,hogy egész nap mászkálok tehát az aktívságomról ennyit tudok mondani.Az anyagcserémmel sincs gond.
2017. szept. 7. 01:39
 3/10 anonim ***** válasza:
100%

Kicsit érthetetlen hogy a tojássárgáján spórolsz ami tele van minden jósággal közben meg megeszel 5 zsemlét.


Szerintem nem túl jó vonal minden étkezésre pékárut enni és ebből fedezni az egész napi kaját. Ennél sokkal változatosabban kéne. Hús(ha eszel), hal, túró, olajos magok, zöldség, gyümölcs.

2017. szept. 7. 08:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%
Annyira sovány vagy, hogy egyáltalán nem kéne odafigyelned arra, hogy mennyit eszel. Egyél nyugodtan.
2017. szept. 7. 09:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%
Igen, ha minden szénhidrátodat élesztős-lisztes cuccból nyered, az nem jó. Maximum két zsemle: reggel és este, napközben ebédre pedig próbálj meg főtt ételt enni, rizs+csirke, saláta, vagy egy kiadós leves. Tudom, ehhez főzni kell, vagy pedig megfizetni a kifőzdei árakat, de sajnos ez van. Délelőtti és délutáni kisétkezés pedig legyen gyümölcs, marék mogyoró, gyümölcsjoghurt, satöbbi.
2017. szept. 7. 09:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%

Ez a súly még egy nőnek is kevés ehhez a magassághoz,nemhogy egy "férfinak".

Direkt nem akarod egy egészséges férfi látszatát kelteni?

Kevés,és többnyire minőségtelen ételeket veszel magadhoz.A zsemle,sajtkrém egy foshalmaz,alig eszel zöldséget,gyümölcsöt,a fehérje szükségletedet sem elégíted ki.


[link]

2017. szept. 7. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Az a véleményem róla, hogy egyél többet és ne csak szendvicsen, meg tojáson élj. Egyél normális főtt ételt, zöldséget, gyümölcsöt, ne nézd a mennyiséget, ugyanis nem fogynod kéne, hanem inkább híznod, ugyanis még egy nő is ilyen magassággal és súllyal gebe, te meg pláne!
2017. szept. 7. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
Akkor felteszem a kérdés még 1szer :D Ezzel az étrendel tudok súlyt tartani ?
2017. szept. 7. 15:50
 9/10 A kérdező kommentje:
Amúgy nem vagyok olyan sovány mint aminek hisztek.Teljesen átlag alakom van :D
2017. szept. 7. 15:53
 10/10 anonim ***** válasza:
Súlyt tartani bármilyen kajával tudsz. A lényeg az hogy ne vigyél be se lényegesen több, se sokkal kevesebb kalóriát mint amennyit egy nap elégetsz. Ezt meg lehet csinálni úgy is hogy csak milka csokit vagy csak pizzát eszel. Viszont érdemes változatosan étkezni, figyelve a vitamin-, fehérje és zsírbevitelre is(ami nálad nem nagyon van jelen), mert a súly egy dolog, de ha hosszú ideig zsemlén meg tömlős sajton élsz menetrendszerint érkezni fognak a hiánybetegségek.
2017. szept. 7. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!