Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Mi a véleményetek az alábbi...

Mi a véleményetek az alábbi étrendről és edzéstervről?

Figyelt kérdés

Étrend:

-reggeli(9-10között): melegszendvics/vmilyen pékáru/tejbegríz vagy ilyesmi(nekem reggelire kell a ch sajnos, de ezeket igyekszem minél diétásabban elkészíteni)

-ebéd(14-15óra között): sima főtt étel, leginkább levesek, másodiknak főzelékféle tojással vagy hús/hal zöldségkörettel, esetleg kevés rizzsel/hajdinával/kölessel vagy ha nem ilyen, hanem hízlalóbb étel van, akkor csak kis adagot eszek.

-vacsora(22óra tájékban, mivel este edzek és így végzek): ilyenkor már csak salátafélét, meg max egy kis zsírszegény túrót/joghurtot/kefirt fogyasztanék.


Edzésterv:

-reggel: fél 8-tól 9-ig kardiómozgás, nyújtások.

-este:7-től 9-ig kb, 20 perc intervallum bemelegítésnek, alakformáló-zsírégető torna(lábemelgetés minden oldalra, hasgyakorlatok), erősítés(guggolás, fekvőtámasz, felülés, húzódzkodás stb), nyújtás.

Mellette sokat sétálok, meg játszok a kutyámmal:P


Működhet egy "kis" fogyás és alakformálás májusig?

170/70 15/L


2018. febr. 23. 07:53
 1/4 anonim ***** válasza:
76%

Miért pont májusig? Ne májusig csináld, hanem életmódot válts.

Szerintem a tejbegríz baromi kalória dús, és cukrozott, nem enném a helyedben. Akkor már inkább teljes kiőrlésű szendvics vagy zabkása gyümölccsel, őrölt fahéjjal, stb. Szerintem ennyi edzéshez és mozgáshoz túl keveset eszel, nem tudom, hogy bírni fogod-e.

2018. febr. 23. 09:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Jónak tűnik. Persze a konkrét kalória a mennyiségektől függ. De elég változatos és nem szélsőséges.

A mozgás nekem soknak tűnik. Másfél óra kardió? Nem biztos, hogy rögtön ennyivel kéne kezdeni. Nem hiszem, hogy bírni fogod. És persze iktass be pihenőnapot is.

2018. febr. 23. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%

Mivel semmi mennyiséget nem írtál azt nem lehet eldönteni,hogy fogyni fogsz e vagy sem.

Abból amit leírtál lehet durva kalóriadeficitben lenni de lehet sokkal többet is mint kellene.

2018. febr. 23. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Brutál sok edzés (erősítések között érdemes pihenőnapot tartani, persze edzésnapon tedd oda magad rendesen s eddz mindenre, ha nem tennéd), kevés tápanyag (ha "hizlaló" étel van ebédre, akkor mégis mikor viszel be valamirevaló fehérjét?)... Este a túró jó, de a joghurt és kefir szinte csak víz, nem ad különösebb fehérjét, kivéve, ha nagy mennyiségben eszed.


A lelkierődet irigylem, ha meg tudod csinálni, én örülök, ha egy sétára és egy 15 perc lazább tornára ráveszem magam rendes evés mellett (végülis egy nem gyors fogyáshoz ez is elég)... De akkor is túlzásba viszed.

2018. febr. 23. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!