Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Fogyni szeretnék a nyár alatt...

Fogyni szeretnék a nyár alatt minimum 5kilot, akinek van jól bevált diétája vagy bármi ötlete az segítene nekem?

Figyelt kérdés
17 éves lány vagyok, táncolok és szeretnék végre vékony lenni 172cm vagyok 57kg. Akinek van bármi ötlete hogy hogyan erhetnem el hogy 52kg legyek az írjon. Előre is köszönöm:)
2019. jún. 4. 19:14
 1/8 anonim ***** válasza:
Elég vékony vagy nem kell hogy fogyjál ;)
2019. jún. 4. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Egyébként testzs%od mennyi?
2019. jún. 4. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
19.1 a testzsirszazalekom
2019. jún. 4. 20:45
 4/8 anonim válasza:
100%
Minél kevesebb szénhidrátot egyél (kezdd a diétádat 2gramm/testsúlykilogramm szénhidráttal). Mellette a fehérje bevitelt növelheted (a fehérjebevitel legyen minimum 2gramm/testsúlykilogramm). Zsírnak tökéletes a lenmagolaj. Ha rákeresel, arra, hogy szálkásító étrend, sok hasznos cikket fogsz találni.
2019. jún. 4. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm rákeresek😊
2019. jún. 4. 21:44
 6/8 anonim ***** válasza:

Ugyanezekkel a "méretekkel"rendelkezek csak én 36 éves múltam,túl egy szülésen. Szálkásító étrend valóban hatásos. ☺

Én ezt csinálom :

[link]

Viszont sok volt a hús,nem tudtam annyit megenni,de a mi súlyunkhoz elég a kevesebb is. ☺

2019. jún. 5. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Már most is elég alacsony a testzsírszázalékod és a súlyod, elég izmos lehetsz a tánctól, hova akarsz fogyni? Ha nőies alakot szeretnél (pl. hogy legyen melled) és azt, hogy a hormonjaid rendesen működjenek, a 20% testzsír már teljesen jó, de lehet picit több is. Nem valószínű, hogy azt az 5 kilót egészséges módon le tudod adni.
2019. jún. 5. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Ha beteges és anorexiás akarsz lenni, csak hajrá....
2019. jún. 5. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!