Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Erönlét, de leginkább fogyás...

Erönlét, de leginkább fogyás miatt milyen akár edzötermi mozgást ajánlotok, illetve hozzá milyen táplàkozás kell, javasolt?

Figyelt kérdés
27éves, 168 cm, 86 kg/ffi vagyok, leginkább a pocakomra megy minden, olyan "gyomros" alkatú vagyok, de nem voltam ilyen, szoval nem ez a normál kinézetem sem súlyom, kérdésem az lenne,hogy tudna esetleg valaki segiteni aki mélyebben benne van a témában, hogy egy jo kis edzéstervet összetenni? "komoly" kondoterembe ahol trénerek foglalkoznak az emberrel nem tudok fizetni, ez inkább ilyen falusi, egy tetötérben igényesen sokféle géppel berendezett terem lenne, nem szakavatott, csak nagyon jártas tulajdonosal ahol olcson tudok járni mert helyi. Szóval javaslatokat hogy edzek, mikor mennyit, hogy taplalkozzak, mikor-mit -hogyan szeretnék kérni?
2019. jún. 5. 05:44
 1/1 anonim válasza:

Mozgások: 2 hónap átmozgató edzést javaslok kezdésnek nagyon sok aerob edzéssel megfűszerezve (futógépen emelkedőt maxra beállít intenzív sétálási sebesség legalább 50 percen keresztül, heti 4 alkalommal)


Kaja: testsúlykilogrammonként 2 gramm fehérje, 2-3 gramm szénhidrát plusz mikro nutriensek.

2019. jún. 5. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!