Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Milyen az a 160g szénhidrát...

Milyen az a 160g szénhidrát diéta? Annyit szabad enni naponta?

Figyelt kérdés

Segíthet? 130kg-ból szeretnék lefogyni amennyit csak tudok, életmódváltással. Milyen mozgást ajánlatok? Gyerek mellett nem sok időm van, futás pedig nem opció nagyon kifulladok. Illetve mit ehetek amiben kevés kalória vagy szénhidrát van nasi helyett?

Egyébként olvastam itt, hogy a hűtőre tenni ki régebbi képet ahol vékony voltam az a módszer nagyon tetszik :)

Az a legnagyobb baj hogy nem is tudom hogy kezdjek neki egyáltalán mert eddig egy diéta sem vált be pedig orvos írta ki..


2019. jún. 5. 12:32
 1/4 anonim ***** válasza:
35%

Mindjárt jön a 74% válaszoló aki azt fogja mondani ennèl is kevesebbet vigyèl be...


140kilóról kezdtem napi 2ezer kcalt figyeltem, hogy ne lèpjem túl, a kaloriabázison vezettem az ètkezèseim.... Volt hogy több mint 200gramm szènhidrátot vittem be elèg sokszor de a kaloriára figyeltem, hogy ne legyen több 2ezernèl ès voala ma 112kiló vagyok, mèg mindig sok van hátra de megy lefele szèpen.

Annyit változtattam, hogy mostmár a 2ezer kcal helyett az 1700kcalt nem lèpem túl.

Plusz próbálok minèl többet mozogni.

Nekem ez vált be.

2019. jún. 5. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Javaslom a kaloriabazis.hu-t, ott tudsz kalóriákat számolni, és egyúttal a Ch-t (meg fehérje, zsír) mennyiségét is követni.

Futni ekkora túlsúlllyal tilos, mert csak az izületeid mennek tönkre!

A mozgáshoz sok függ attól mekkora a gyerek, és milyen a napirendetek. De igen sok olyan sport van, amit otthon, minden különleges eszköz nélkül is lehet csinálni.

2019. jún. 5. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim válasza:

A testedre figyelj oda, kísérletezz, hogy neked melyik étrend válik be legjobban. Számold a makro- és mikrotápanyagokat. Nagy vonalakban 1-1,5 g feherje bevitel testsúlykilogrammonként, 2-3 g szénhidrát testsúlykilogrammonként. Mellette kezdj el sétálni! Heti ~4 alkalommal aerob edzést végezz! Ezt megoldhatod az elején enyhébb, majd ha jobban bírod intenzívebb gyaloglással. Legalább 1 órát megállás nélkül. Plusz mellette nyomelemeket és vitaminokat is vigyél be a szervezetedbe, mert azok izzadás alkalmával kiürülnek és a közérzeted is romolhat. Ha már bírja a térded, megspékelheted egy kis futással valamint izomerősítő mozgásokkal.

Mint mondtam mindenkinek máshogy reagál a szervezete, saját magadnak kell kitapasztalni, hogy mi a jobb. Olvass szakirodalmat!

Amit leírtam, haveromnak működött, ő mellette konditermi erősítő edzéseket is végzett, hogy legyen formája is a testének. 130 kg-ról 80-ra ment le háromnegyed év leforgása alatt. Minden egyes étkezésére odafigyelt és tized grammonként számolta a tápanyagbevitelét.

Sok sikert Nekes is!

2019. jún. 5. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Próbàld ki és meglàtod neked bevàlik- e. Mindenki màshogy reagàl.

Nekem nem jött be, egy dekàt se fogytam. Sokkal jobban le kellett csökkentenem a szénhidràtot, hogy egyàltalàn meginduljon a fogyàsom. 70-85 grammot eszem többnyire, heti egyszer 90-95 gramm. Ez működik. De még csak nemrég kezdtem.

Èn a hűtőre a diétàs étrendem instrukcióit tettem ki:) Képet majd csak előtte- utàna fotót szeretnék kirakni:)

Mozgàsnak olyasmi kéne ami nem terhel túl, nem szenvedsz mert az elveszi a kedved.

Èn vettem szobabiciklit, vannak itthon edzőgépeim bàr azokat még nem tudom hasznàlni, ( összetörnének alattam) még csak tekerek, illetve hasizmot dolgoztatok és súlyzózok, egyenlőre 1 kilós súllyal. Később 2- vel majd 3,4, és végül 5 kilóig szeretnék eljutni fokozatosan. A fogyàsra ...amennyi ideig tart. De Jó lenne 2,5-3 év alatt súlytartàsig jutni.

Aztàn marad a diéta, súlytartàs; mozgàs, és jönnek a bőrműtétek.

2019. jún. 5. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!