Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Az első edzések utáni "bedurra...

Westworld888 kérdése:

Az első edzések utáni "bedurranás" meddig tart?

Figyelt kérdés

Úgy kb. két hete kezdtem el reggelente intenzívebben mozogni (futás + biciklizés, nem hosszú középtempójú, hanem inkább félórás intenzívebb, rövid pihenőkkel közben). Az étkezésemre is jobban odafigyelek most, nem tartok szigorú diétát, de abból, hogy reggelente teljesen üres hassal ébredek és jó éhes vagyok, azt gondolom, nem csinálom rosszul (a cél természetesen egy kis fogyás).

Pár napja viszont teljesen el vagyok keseredve, mert a combkörméretem 2-3 centivel nagyobb, és ez egyszerűen nem változik.

Próbálom azzal nyugtatni magam, hogy ez csak az újszerű, intenzívebb edzések okozta "bedurranás"... de mégis, az meddig tart?

Nem mindennap mozgok, de mondjuk úgy, hogy majdnem mindennap. Rövidebb, intenzívebb edzéseket.

Előre is köszönöm a konstruktív, nem hülyéző válaszokat. :)



2019. jún. 14. 14:28
 1/1 Fricu1 válasza:

Rossz hírem van. Hamarosan ezt is elveszíted. Aztán - hetek vagy egy-két hónap múlva kezdődik meg a tényleges növekedés - ez még nem az.

De érdemes fokozatosságot tartani, esetleg edzővel megbeszélni, hogy mit hogyan érdemes csinálnod.

2019. jún. 21. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!