Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Hogyan segíthetnék a páromnak...

Hogyan segíthetnék a páromnak a fogyókúrájában?

Figyelt kérdés
Az elmúlt évek során a barátnőm nagyon sokszor belekezdett mindenféle diétába de valamiért mindig abbahagyta őket. Ebben én is hibásnak érzem magamat mert sokszor ha nem volt kedve főzni mondtam hogy majd rendelek valamit legtöbbször általában gyorskaját. Sokszor mondom neki hogy nekem úgy jó ahogy van nem érdekel hogy van rajta mit fogni, sőt imádom. De múlt hónapban rosszul lett elment orvoshoz és azóta mindenféle vizsgálatokra kellett mennünk kiderült hogy nagyon magas a vérnyomása, szívultrahangra is elküldtek bennünket és nem sok jót mondtak, többek közt azt is mondták hogy sürgősen el kellene kezdenie diétázni a vérnyomásproblémái miatt. És most nagyon rosszul érzem magam mert rengetegszer amikor eltervezte hogy elmegy futni, biciklizni, én mondtam hogy inkább maradjon itthon filmezzünk bújjunk össze stb. És most nagyon szeretnék neki ebben segíteni nem szeretném ha még többet kéne ide oda futkosni vizsgálatok miatt, nem akarom hogy bármi egészségügyi vagy másmilyen baja legyen.

2019. jún. 19. 17:10
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Ha azt mondta a doki, h le kell fogynia, akkor biztosan nem pár kilóról van itt szó...Kezd vele azzal, hogy a tunyulás helyett sétálni hívod. És igen, ha nincs kedve főzni, akkor te főzz. Tulajdonképpen mindenre meg is irtad a választ magadnak
2019. jún. 19. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%
Hány kiló a párod illetve hány centi ? Gondolom még fiatalok vagytok . Sosem késő változtatni én is ezt teszem . Nem könnyű , főleg ha sok a felesleg de meg kell próbálni .Ha bíztatod együtt minden könnyebb. Vannak hullám völgyek amikor az ember legszívesebben feladná de erőt kell venni és folytatni a siker érdekében. Nekem is rengeteg a súly feleslegem de haladok szépen fokozatosan . Ráadásul szintén magas volt nagyon a vérnyomásom de gyógyszerrel szépen beállították.
2019. jún. 19. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
51%

Eléggé visszahúztad ahogy olvasom. De ha ő eldönti hogy vàltoztatni akar, ne hàtràltasd hanem tàmogasd. Ne legyen lusta főzni!!! Én is külön főzök amúgy magamra meg a férjemre, pont azért mert életmódot vàltottam, diétàzom.

Az egészségnek àra van. Ha nem hoztok àldozatokat, nem sokàig lesz melletted.:(

Amíg még nem teljesen késő, addig kezdjen el életmódot vàltani. Ha valaki túlsúlyos lett vagy elhízott, akkor ez van, utólag nem lehet màr meg nem történtté tenni, de lehet vàltoztatni rajta. Ezt úgy mondom, hogy nàlam betegségek is közrejàtszottak a hízàsban amikről sokàig nem tudtam egyàltalàn, így még nehezebb, de így is lehet fogyni.:) Ami nagyon nagyon fontos, ne koplaljon mert az egészségtelen és hosszútàvon tarthatatlan.

2019. jún. 19. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!