Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Ez szerintetek jó vagy rossz...

Ez szerintetek jó vagy rossz ( diéta)? 16/L

Figyelt kérdés

Fogyozom, mar regota probalkozom ezzel azzal. Apam mindig elmondja, hogy mekkora hulyeseg merni az etelt es szamolni a kaloriakat. Ezt nagy szeretettel meseli rokonoknak is, termeszetesen teljesen lekezeloen.

Mikor nem ettem kenyeret akkor is tudott mivel csesztetni.

Most egy hete kezdtem el komolyabban dietazni, egy fel kilot fogytam eddig. Ma csalonapot tartottam.(ez egy egy hetes dieta volt, ezert mertem, de ez csak egy utmutatas volt nekem)

Es ugye ettem ami jol esik, o pedig jon es rohog rajtam teljesen lesajnaloan, hogy "jol bepotolom azt a 3 nap koplalast." Ilyenkor mindig sirhatnekom van, mindig emlekeztet, hogy mennyire is utalom ot.

Es nem tudom, hogy mit csinaljak ilyenkor. Mivel ilyenkor mindig ugy vagyok, hogy akkor cseszd meg magad, azert is eszek meg egyet mert nem erdekel, hogy mit mondasz es ezt erezd is.

Viszont enni meg nem merek elotte mar, tehat vegulis kevesebbet eszem.

Milyen felfogasomnak kene lenni ha ezt csinalja?



2019. júl. 10. 21:22
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:
Akkor itt a nyár. Elmész szépen dolgozni megvested jó kajákat és megcsinálsz magadnam mindent. Nem ilyen egy hetes szutyok diétákat kell követni. Súlyzós eddzés pl alapnfogyásnál, még mozgásnál is jobb.
2019. júl. 12. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!