Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Hogy vegyem rá magam, hogy...

Hogy vegyem rá magam, hogy teljesen kiiktassam a gabonákat?

Figyelt kérdés
Ezalatt a teljes kiörlésűt is. Akadályoznak valamiért, de imádom őket, de egy szelet szénhidrátcsökkentett kenyértől is stagnálok. A fogyás fontosabb.
2019. júl. 12. 17:23
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
0%

A fogyáshoz, a normális étrendnél legtöbb szénhidrát,utána a zsírok és a fehérjéből kell a legkevesebb.

Vitaminhiány?

2019. júl. 13. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
Nem mindegy h a hormonproblema pajzsmirigytol v mellekveserol,petefeszkekrol v veserol van.Esetleg hasnyalmirigyrol..
2019. júl. 13. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
Én elolvastam pár könyvet arról, miért nem érdemes gabonákat enni, aztán eldöntöttem, hogy nem eszem. Annyira jól érzem magam így, végre elmúlt az ekcémám, rendbejött a pajzsmirigyem és az emésztésem, le is fogytam, így eszem ágában sincs megint napi szinten enni a kenyeret és egyebeket. Köretnek mindenhez zöldségeket eszek, a leveseket tészta nélkül, sütik helyett olajos magvakat, étcsokit, gyümölcsöt. Pár olyan étel van, amiben szerepel rizs vagy valamilyen liszt (pl. zabpehelyliszt) és nagyon szeretem őket, ezeket egy ideje szoktam enni, de nem gyakran. Próbáltam helyettesíteni a gabonákat mással, de valahogy nem volt az igazi... Ilyen pl. a tökfőzelék, a töltött paprika és a rántott hús.
2019. júl. 14. 00:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim válasza:

Eszem és nem "eszek" szörnyű ezt olvasni.

Lehet valami érzékenységed van. Akinek nincs annak ez nem tesz jót. De lehet hosszútávon neked sem. Majd idővel kiderül. Én is kipróbáltam a glutén mentes diétát 3 hónapig. Mert tudni akartam glutén érzékeny vagyok e. Állandóan fájt a hasam és állsndóan éhes voltam....nagyon nem jött be.

2019. júl. 14. 07:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!