Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Napi15-20 km szobabiciklizisne...

Kocsis0328 kérdése:

Napi15-20 km szobabiciklizisnek milyen eredménye lehet, lehet vele fogyni, és ha igen mennyi idő alatt?

Figyelt kérdés

2019. júl. 15. 13:52
 1/3 anonim ***** válasza:
61%

A fogyás 70%-ban az étkezésen, 30%-ban a mozgáson múlik.

Ha több kalóriát elégetsz, mint amennyit beviszel, akkor megy le rólad a felesleg.


Szerintem ez nagyon statikus, semmit érő mozgás lesz egy idő után. A szervezeted hozzászokik. Menj le néha futni, úszni. Végezz súlyzós edzéseket is.

2019. júl. 15. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
76%
Abban egyetértek, hogy étrend nélkül nem lehet fogyni, hiába mozogsz rendszeresen. Abban viszont nem, hogy a mozgásforma hosszútávon nem jó. Én 3 hónap alatt közel 15 kg-t adtam le ezzel a mozgásformával (mellette jártam konditerembe is), és hiszem, hogy ha tovább folytatom, akkor több kilótól is megszabadultam volna. Arra kell figyelni, hogy az edzés időtartama minimum 40 perc maximum 60 perc legyen és a pulzustartomány az aerob tartományba essen.
2019. júl. 15. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Én is tekerek szobabiciklin, nagyon szuper cucc, szeretem, de nem sokat, fél óràt, meg még mellé màst is csinàlok, de nem ezért fogyok (17kg eddig) hanem az étrendem miatt.

A mozgàs csak kiegészítő inkàbb, formàlódàsra való, meg az egészségnek tesz jót, izmok stb. Nekem idővel lesz majd màs is.... De valahol el kellett kezdenem. Nekem pl nem megy még a durvàbb megterhelés.

Szerintem mindenképp hasznos ha rendszeresen csinàlod és az étrended oké. Pont 15-20 km- rel több mintha fel se àlltàl volna a kanapéról.:)) A konkrét fogyàs inkàbb kaja függvénye.

2019. júl. 15. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!