Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » 25 éves fiúnak ez az étrend...

25 éves fiúnak ez az étrend mennyire felel meg? 172/72 vagyok,172/64 lenne a cél.

Figyelt kérdés

Reggeli: Zabkása, vagy müzli, alkalomadtán kiadósabb (rántotta, tükörtojás)

Tízórai: Banán

Ebéd: Általában sült/főtt csirkemellfilé salátákkal, néha egy kicsit "szemetebb" kaja, vagy leves + főzelék kombináció, smoothie

Uzsonna: 2-3 szendvics teljes kiőrlésű kenyérből, minőségibb szalámikból (minimum 90% hőstartalom), paradicsom, uborka, hagyma.. a lehető legtöbb zöldséggel

Vacsora: Túró, tejföl, natúr/gyümölcsjoghurt, kakaó (zsírszegény tejjel, cukrozatlan kakaóporral).


Néhány egyéb dolog:

-Kétnaponta járok futni, a napi 10.000 lépésszám (így vagy úgy) mindig megvan. Aktívabb napokon 12-15ezer

-Sajnos ülőmunkát végzek, így a fizikai aktivitásom az, amiket az előbb írtam

-Naponta kétszer iszom kávét - nem tudom, ennek mennyi relevanciája van


2019. júl. 16. 17:07
 1/7 anonim ***** válasza:
83%
25 eves ferfi vagy, nem fiú. A sulyod teljesen jo. Miért akarsz vézna lenni?
2019. júl. 16. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

A vacsora nagyon kevés.


Amúgy elsőhöz csatlakozom, ne akarj vézna lenni.

2019. júl. 16. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Hogy mi van?

174 cm vagyok, 80 kg, és alig van rajtam zsír (izom több)


Mégis hogy jön ki neked a 64 kg optimális súlynak?

2019. júl. 16. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
64 kg egy átlagos felnőtt nőnek vagy tini srácnak jó kb, nem egy felnőtt férfiembernek. Persze más, ha genetikailag lennél ilyen vékony, de direkt ne akarj ennyire lefogyni, teljesen jó vagy így is. Meg ha sokat mozogsz, akkor ez az ételmennyiség is elég kevésnek tűnik.
2019. júl. 16. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Gyerekek, nem mindegy, hogy egy vállatlan, beesett mellkasú, vézna végtagú átlag valakin van ez a súly, vagy egy kigyúrt emberen. Utóbbi még +10 kilóval is szálkás, csak a kérdező feltehetően nem ez a típus.
2019. júl. 16. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Inkább kezdj el súlyzós edzést végezni, nem a testsúlyoddal van valószínűleg a baj, hanem az izomtömegeddel. Én is ilyen magassághoz 64 kg vagyok, pedig nő vagyok.

Ne futkozz, hanem kezdj el rendesen izmot fejleszteni.

2019. júl. 17. 05:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Reggeli tízórai gyenge, a kaloriad kavareszet oda osszpontositsd. Ch javaresze akkor es ebedkor menjen le, ha eddzel eddzes utan es elott is alap a ch bevitel. Vacsorara feherje leginkabb es zoldsegbol szenhidrat okes. Fogyasra futas nem jo, aki ezt hiszi nem ert hozza. Csak akkor fuss ha megvan hozza a fizikumod es a pulzusod 140 korul tudod tartani, ha mar lihegsz reg rossz. A kave jo de cukros es tej vam benne. De onmagaban a koffein hasznos lehet zsiregetes szempintjabol, iktasd be zold teat is. A legfontosabbat elfelejtetted, az egesz testsulyos eddzeseket. Heti 3szor minimum iktasd be, sokkal gyorsabban fogysz tole es izmosodsz is, nem lesz pipaszar. Mar onmagaban egesz testsulyossal is tudsz fogyni. Ebeded edeskeves, valami rizst csapj hozza.
2019. júl. 19. 01:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!