Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Ha megettem kb.900 kcal-t...

Ha megettem kb.900 kcal-t amit nem kellett volna, akkor egy hánytatással hány kcal távozna belőlem?

Figyelt kérdés

2019. júl. 18. 10:05
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Semennyi. De tényleg hánytatással a már rég megevett étel energiája nem fog kiürülni belőled. Egyszeri kiingás nem lesz hatással a diétádra, ezt a pluszot meg röpke idő alatt le tudod dolgozni. A hánytatás amellett hogy gusztustalan roncsolja a nyelőcsöved, a fogaid. Könnyen ra is szokhatsz. Szóval ezt semmiképp se tedd meg.
2019. júl. 18. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem ezen egy pszichológus tud segíteni.
2019. júl. 18. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%

Amennyiben komoly a kérdés: a hánytatással hosszú távon tönkreteszed a nyelőcsövedet és a fogaidat.


Nem dől össze a világ, ma már figyelj oda az étkezésedre, és holnap kezdj tiszta lappal.

Azért ennyitől nem hízol amúgy, nézd meg 1 kg zsír kalóriatartalmát.

2019. júl. 18. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:

Komoly a kérdés, így is kövér vagyok, minden bevitt kcal kárt okoz.


A fogaim és a nyelőcsövem nem akarom tönkre tenni, főleg a fogaim, akkor nem hánytatom magam, inkább holnap helyrehozom.

2019. júl. 18. 11:41
 5/8 anonim válasza:
100%
Inkább mozogd le, de nem olyan sok ez, belefér
2019. júl. 18. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Az időszakos böjtöt ajánlom a te figyelmedbe is!


3-as válaszoló vagyok

2019. júl. 18. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Water fasting?
2019. júl. 18. 13:21
 8/8 anonim ***** válasza:
Az összes távozik belőled mivel mindet kihányod. Mi maradna benned??? Ha amit meg eszel egyből kihányod??? Semmi nem marad benned.
2023. febr. 16. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!