Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » 40 nap alatt ezzel érhetek el...

40 nap alatt ezzel érhetek el vmi változást? Egy alapot, csak úgy nagyjából?

Figyelt kérdés

150fekvő és súlyzó bicepszre,300felülés,150lábemelés,300guggolás,100kitörés.

Régen sokat sportoltam, edzettem, de 18 évesen minden elszaródott és két éve egy darab guggolást sem csináltam. Eléggé elhanyagoltnak érzem magam, lett egy kis hájam is. Szeretném gyorsan kicsit formába hozni magam, aztán persze edzenék még, csak normálisabban, több gyakorlat és nem ennyit, a lényeg, hogy most egy kicsit csak nagyjából, mert eléggé eltunyultam.

Szóval ér vmit?


2019. júl. 22. 09:06
 1/6 A kérdező kommentje:
Ja, 20/L.
2019. júl. 22. 09:07
 2/6 anonim ***** válasza:

Hát, ha ennyi gyakorlatot meg tudsz csinálni szabalyosan, akkor nem lehetsz valami rossz kondiban.Le a kalappal. Ez igy nagyon sok. Inkabb kardio, mint erősítő edzesnek mondanám.

"Szeretném gyorsan kicsit formába hozni magam, aztán persze edzenék még, csak normálisabban, több gyakorlat és nem ennyit". Erre csak azt tudom mondani, hogy ez igy hülyeség. Fokozatosan kéne növelni a mozgást, nem pedig csökkenteni. Ha nincs sok felesleged inkabb erősítő edzést csinálj, akar sulyzokkal, teljes testre. Neten talalsz kezdő edzestervet magadnak.

2019. júl. 22. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Úgy értem, ezek csak alapgyakorlatok. Azért szeretném most csak ezt, aztán normálisabb edzéstervet folytatnék később.
2019. júl. 22. 10:52
 4/6 anonim ***** válasza:

Sziaa! Ajánlom neked ezt az olalt: [link]

Van több programja is a csajszinak, teljesen ingyenes, én most a lapos hasasat csinálom és helyes kajálással már 2 hét után látok változást magamon.

2019. júl. 22. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Minden mozgàs szàmít, de csak ha kitart mellette az ember, persze tovàbb mint 40 nap:) de ha nincs sok felesleged, könnyen lehet hogy ennyi idő utàn màr lesz làtható vàltozàs. És persze szàmít az étrend is. Fogyni azzal lehet főleg.
2019. júl. 22. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Szerintem (akármennyit is tudsz elsőnek megcsinálni) fokozatosan növelj az ismétlésszámon (esetleg súlyzóval nehezítheted a feladatokat) idővel, mert ha beállsz egy fix. rutinra, és azt 2-3 hétnél tovább csinálod, akkor nem fejlődsz tovább, hozzászokik a tested. A gyakorlatok jók, de tényleg ne végig ugyanezeket és ugyanennyit csinálj. Váltogasd őket, növeld a nehézséget/ismétlésszámot, és tarts köztük pihenőnapot.
2019. júl. 22. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!