Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Izmosodás edzéssel, de nem...

Izmosodás edzéssel, de nem vonok meg semmit. Mennyi idő után várhatok változást?

Figyelt kérdés

Szeretnék kicsit izmosodni de nem szeretnek semmit megvonni magamtol. Alkatilag nincs semmi bajom magammal tehat nem fogyni szeretnek csak kicsit feszesebb formasabb popsit, combokat.

Nem eszek tul sokat nem is etkezem tulzottan egeszsegtelenul de keves az az etel amit szeretek es megeszek ha megvonnam ezt is magamtol akkor biztosan nagyon lefogynek es ezt elkerulnem.

Nem kioktatast szeretnek hanem tanacsokat hogy milyen gyakorlatokat is kellene csinalnom mennyi ismetlesszamban hanyszor egy heten?

Szoktam ritkan biciklizni illetve futni neha. Lehet ez nem is jo de legalabb annyit is mozgok.

Illetve az a kerdesem meg hogy mennyi ido utan lathatok valtozast ha edzek de nem vonok meg semmit? Gondolom ugy hosszabb az ido mig latszik.

A fenekemmel nem vagyok egyaltalan megelegedve elegge lapos, ezekre szeretnek valaszt kapni lehetoleg hozzaerto szemelytol, elnezest ha valamit rosszul irtam nem ertek hozza de azert buta sem vagyok.

Koszonom



2019. márc. 5. 19:36
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

Az izomépítéshez kalóriatöbblet kell, ha kevesebbet ennél az hátráltatna. Amit érdemes lenne megtenned, hogy a gyorskaját értelemszerűen kerülöd, és a fehérjebeviteled növeled az optimális fejlődésért.

Először is, konditeremben tervezel edzeni, vagy calisthenics parkban, esetleg sportspecifikus edzőteremben, vagy csoporttal, vagy otthon? Ha otthon, vannak eszközök hozzá?

2019. márc. 5. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

Jelenleg csak itthon tudom megoldani

Van kezisulyom, kettlebell, tobbfelele gumiszallagom is nem tudom ez mennyit segit vagy bekell szereznem mast is?

Feherjebol mit illetve mennyit kellene egy nap ennem hozza?

Koszonom a valaszod

2019. márc. 5. 20:27
 3/4 anonim válasza:

Nem vagyok szakértő.

De szerintem ez mindenkinek más.


Nem vagyok már tini...de nekem nagyon hamar izmosodik a testem.

Itthoni edzéssel,úgy,hogy kardio+ súlyzó egyik nap ez másik nap az.


Nekem volt egy nagyobb szünetem...

Így most kezdem újra -három hónap múlva már látszik,fél év és a régi lesz.

A magyfokú édességevésről le kell mondanom.-Te se egyél sokat .

2019. márc. 6. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Koszonom a valaszodat :)

Irigyellek kicsit hogy hamar latszik de biztosan megdolgozol erte.

Igyekszem nem sok edesseget enni

2019. márc. 7. 14:47

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!