Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Napi 1000kcal miért egészségte...

Napi 1000kcal miért egészségtelen?

Figyelt kérdés
Más megeszi a 1800at, de annak nagy része szemét, kólákból, lisztes tésztás xuccokból áll, alig fehérjéből. Miért jobb ez, mint az én étrendem, amiben a fehérje több és a szénhidrát a legkevesebb, de 1200kalória kb a max és 4től már nem eszek, csak dél körül, néha max este 6-ig? Mi a baj vele? Jobb a közérzetem, mint mikor 4000kalóriákat ettem, fogyok is azóta, jobban nő a hajam, szebb a bőröm...

2019. júl. 23. 18:06
1 2
 11/14 A kérdező kommentje:
8/10 az én étrendem olyan, hogy csak picivel kellene többet ennem ezekböl az ételekből és minden egy egészséges táplálkozás lenne, úgyhogy csak annyi, hogy magát a fogyást gyorsítom fel, utána átállok egészségesre
2019. júl. 23. 21:39
 12/14 anonim ***** válasza:
A te dolgod.:)
2019. júl. 23. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
Azért egészségtelen, mert viszonylag rövid idő alatt mérhetően lelassul az anyagcseréd, és később nehéz illetve hosszabb folyamat lesz újra felgyorsítani. Valamint azért, mert 1200 kcal alatt hiába eszel szuperegészséges ételeket, akkor sem tudsz minden fontos tápanyagot (beleértve a mikrotápanyagokat is) bevinni. Maximum akkor, ha szedsz mindenféle táplálékkiegészítőt, de én jobban szeretem természetes ételekből bevinni, amit lehet, és csak a legszükségesebbeket pótolni.
2019. júl. 23. 23:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:
100%

Egyèl 1500kcalt ès ha mozogsz máris deficitba leszel.

Ezt a kommentelőnek írtam aki írta, hogy neki 800kcalt ajánl az oldal.


Bár nem èrtem nektek ilyen èrtèk hogy jön ki.

Fèl kiló fogyást írjatok csak be hetente ès ha jól megadjátok az aktivitásotokat akkor nem hiszem, hogy ilyen kevès èrtèk jönne ki. Valamit nagyon nem jól írtok be az oldalra.

2019. júl. 24. 08:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!