Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Módszerek fogyásra gyorsan...

Módszerek fogyásra gyorsan léteznek? Ti elmondanátok, hogy és mennyit sikerült fogyni és mennyi idő alatt?

Figyelt kérdés
Tizenéves vagyok, 190cm és 110kg. Van rajtam 30kg felesleg. Nagyon szeretném leadni, de nagyon nehezen megy.. Valaki esetleg valami módszert 2 hónap alatt tudok 20kg fogyni? Köszönöm a válaszokat

2019. júl. 25. 21:32
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
87%
Alacsony szénhidrát tartalmú étrend, napi 2 óra sport
2019. júl. 25. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
71%
Kalóriadeficites étrend, edzés
2019. júl. 25. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
98%

2 hónap alatt 20 kg? Àlom. És nem is egészséges...A fogyàs egészséges módon lassú folyamat, rengeteg idő, kitartàs és türelem kell hozzà és teljes életmódvàltàs, nem ideiglenes fogyókúra. Nem könnyű. De befektetett meló nélkül nincs eredmény sem.

Én -18 kgnàl tartok majdnem 5 hónapja kezdtem. Szénhidràtszegény étrend, heti 3 x 1 óra mozgàs.

2019. júl. 25. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
58%
Irreális a cél. A " Valaha kövér voltam"-ban vannak hasonló mértékű fogyások, de ott személyi edző dolgozik a delikvenssel reggeltől estig.
2019. júl. 26. 06:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
Erre gondoltam: [link]
2019. júl. 26. 06:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:

Én 7 hónap alatt fogytam 22 kilót. 2 hónap alatt lehetetlen, ha meg is csinálnád, lógna a bőröd, striás lenne, megereszkedne és semmi tartása nem lenne, sokkal csúnyábban néznél ki mint túlsúllyal.


Én heti háromszor futok 7-8 km-ert, naponta 20 percet plankolok, heti kétszer konditerembe megyek, és a személyi edzőm által összeállított étrendet követem.

2019. júl. 26. 06:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim válasza:
100%
Én anno kb. 3-4 hónap alatt kalóriaszámolással fogytam kb. 18 kg-ot. 18 óra után nem ettem, édességet nem ettem. Viszont amikor elfogyott a kitartásom és visszatértem korábbi életmódomhoz feljött 20 kg. Kiéheztettem a testem, aztán most belendült.
2019. júl. 26. 06:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
MTV Euro-n hétfőn 9-től játsszák.
2019. júl. 26. 06:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
77%

A gyorsevés hizlal. A gyorsfogyás is.


A lényeg a tempon van: nem eszel gyorsan, nagyon lassan eszel és akkor szép lassan elkezdel fogyni. Lassan. 20 kiló fél év, szerencsés esetben. Erre a projektre a tapasztalatlanság miatt egy évet adnék. Meg azért, hogy fenntartható legyen. Két hónapra indításként tűzz ki 5 kilót, az tartható és bele is tudsz lendülni a dologba. Ha ez nem megfelelő, akkor biztos lehetsz benne, hogy vagy romlani fog a helyzeted vagy nem fog változni semmit. A terv szerint a fogyáshoz (és a hízáshoz is) idő kell és türelem.

2019. júl. 26. 07:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim válasza:
54%
Fűrészeld le valamelyik végtagod, annál nincs gyorsabb.
2019. júl. 26. 07:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!