Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Hogyan változtassak rajta?

Hogyan változtassak rajta?

Figyelt kérdés

Sziasztok. A gondom a diétám. Három hét alatt négy kiló ment le, de tudom, hogy nem jól. Eszek, megpróbálok reggeli-ebéd-vacsorát tartani, de. Végletek embere vagyok. Vagy tele enném magam, vagy egyáltalán ránézni sincs kedvem az ételre. Így diéta alatt ez az utóbbi. Hogyan lehet átállítani az agyat, hogy akarjak enni normálisan?


A kérdésem nem vicc. Próbálkozom vele, de egyszerűen a kedvenc dolgaimat se kívánom. :(



2019. aug. 7. 07:33
 1/5 A kérdező kommentje:
Kihagytam, de talán fontos. Nem érzem magam levertnek. Tele vagyok energiával, de tudom, hogy akkor sem helyes ahogy most (nem)eszem.
2019. aug. 7. 07:36
 2/5 anonim ***** válasza:

Kevesebb ételt teszel ki magad elé, vagy ha egészséges akkor abból többet. Az emberi agyat be lehet csapni pl kisebb tányérba szedsz és ehhez hasonló dolgok. A lényeg hogy ne az legyen a fejedben hogy ha te ezt megeszed elhízol tőle.

Enni kell rendesen minimum 3x.

2019. aug. 7. 08:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

Nem-nem. Diéta alatt nincs zaba, pont ez a probléma, hogy egyáltalán nem kívánom. Egyáltalán. Próbálkozom. Mindennel. Kedvenceimet csinálom, de pár falat után kedvem nincs enni tovább. Ráadásul a testem se jelzi, hogy éhes lenne.

Pont ez a gondom, hogy lehet azt mondani neki, hogy egyél? Éhes vagy. Kell neked. Miközben úgy érzem, hogy nem.

2019. aug. 7. 08:17
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem ez nagyon nem jó, hogy étellel kapcsolatban csak végletekben tudsz gondolkodni. Biztosan lelki oka van. Én kérnék segítséget. Pszichológus segítségével a diéta is sikeresebb lehet, ha esel mindig a végletekbe.
2019. aug. 7. 08:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%

Mindig abba gondolj bele hogy erre szükséged van, különben rosszat tesz neked.

Én így szoktam, ha nem vagyok éhes akkor is megeszem, az éhség 80%ban csak egy érzet.

2019. aug. 7. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!