Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Mióta diétázom, alig van...

Mióta diétázom, alig van székletem. Ugye nem kezdtem el “raktározni”?

Figyelt kérdés

Ameddig normális dolgokat ettem (ami nagyon sokszor egészségtelen is volt és túl sok..) addig normálisan mentem nagywcre, normál adagokat, minden nap. Aztán most diétázni kezdtem ami annyiból áll hogy napi 3 liter vizet iszom, rengeteg gyümölcsöt zöldséget eszem, salátázok ebédre, párszem mogyorót eszek ha köztesek éhes leszek, vagy joghurtot, és azt történik hogy mióta ezt csinálom azóta bár székletem, de jóval kevesebb mint azelőtt, és lágyabb, rosszabb szagú.

Ugye ez nem azt jelenti hogy elkezdett a szervezetem raktározó üzemmódba kapcsolni?? Mert remélem nem azért szenvedek minden nap hogy utána a hülye szervezetem meg raktarozzon, ami amugy is husi szóval lemehetne azért 1 kicsi...

Amúgy 173/59/23éves nő vagyok..


Kb mitől lehet ez?://



2019. aug. 7. 08:23
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
16%
Több rostosat kellene enned
2019. aug. 7. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim ***** válasza:
92%
11: A zöldség, gyümölcs, saláta szerinted mi???? :D Az mind rostos. A kérdező alig eszik, és ezeken kívül nem eszik rendes ételeket, azért nincs normális széklete.
2019. aug. 7. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim ***** válasza:
100%

Szia!


Attól van, hogy összességében keveset eszel, de az csupa rostos dolog. A sok rost miatt puha és büdös a székleted, és a túl kevés összmennyiség miatt kevés. A gyümölcsök, zöldségek tömegének a nagyja víz, anyag nem sok van bennük.


De ezen a ponton, ahol te vagy, tényleg nem kéne csökkenteni a súlyod. Sportolnod kéne, a súlyod megtartása mellett. Ezzel a diétával lehet, hogy eléred az 50 kilós súlyt, de nem leszel igazán vékony, mert csak a maradék izmaidtól szabadulsz meg (a szervezeted felhasználja őket a fehérjehiány pótlására), ha vékonyabb szeretnél lenni, zsírból kéne fogynod. Ha normálisan eszel és edzel, akkor a súlyod akár még nőhet is úgy, hogy közben vékonyabb leszel, és persze formásabb. És utána nem kell majd életed végéig ezt az éheztetős diétát tartanod (mert gondolom tudod, hogy amint abbahagyod, vissza fogsz hízni), mivel az izomtömeg több energiát használ el folyamatosan, mint a zsírtömeg. Figyelmedbe ajánlom ezt a képpárt:

[link]


Olvasd végig ezt a kérdést, ott a kérdező a végére egy egész jó étrended rakott össze magának, pedig majdnem olyan rosszból indult ki, mint te:

https://www.gyakorikerdesek.hu/fogyokurak__egyeb-kerdesek__1..

2019. aug. 7. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim ***** válasza:
89%
A kérdező mentális beteg. Erre való tekintettel írjuk a választ!!!
2019. aug. 7. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim ***** válasza:
89%
Szidod a saját szervezetedet miközben te kínzod őt.
2019. aug. 7. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim ***** válasza:
88%
természets szelekció
2019. aug. 7. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim ***** válasza:
100%

Így csak csontsovány leszel, nem formás és nem csinos.

Edzened kellene, sportolnod, attól az alakod formálódna és karcsúsodhatnál, izmosodhatnál. Nem valami plöttyedt, erőtlen, csont és bőr ember lennél.

Ez a különbség az esztelen fogyókúra és a tudatos életmód között.

2019. aug. 7. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim ***** válasza:
100%
A semmit nem lehet kiszarni.
2019. aug. 10. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!