Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Önmagában a csokiról, édessége...

Önmagában a csokiról, édességekről stb. való leszokás nem fog semmilyen változást hozni?

Figyelt kérdés

Ha egyébként minden mást ugyanúgy eszem, és nem mozgok különösebben.

Egy nagy súlyfeleslegnél gondolom már ennyi is hozna változást. De mi a helyzet kb. 5 kiló súlyfeleslegnél?

Nagyon édesszájú vagyok. Csoki, péksüti, fagyi stb.evés nálam mindennapos. Nem kis mennyiségekben. Ahhoz képest, hogy mennyi édességet eszem, még szerencsésnek mondható vagyok, hogy csak ennyi felesleg van rajtam. Most kb. másfél hete leálltam az édességekkel, gyümölcsöt eszem helyette. De nagyon hiányzik az édesség, és arra gondoltam, ha ez így önmagában nem is ér semmit, akkor inkább ennék továbbra is édességeket. Ti mit gondoltok?


2019. aug. 22. 13:53
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Mindenkepp ha lemondasz roluk valtozni fogsz, mivel ezek televannak cukrokkal. De probald ki, ne egyel 1 honapig semmi ilyet es nezd meg, dontsd el te magad.
2019. aug. 22. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Ha abból eszel a legtöbbet valószínűleg igen, fog eredményt hozni.
2019. aug. 22. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Dehogynem, nagyon sokat jelent, és egy idő után elmúlik az utánuk való vágyakozás is. Főleg, ha azt írod, hogy most nem kis mennyiségben eszed őket. Az utolsó pár kiló egyébként is nehezebben megy le, másfél hét az még nem számottevő idő.
2019. aug. 22. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!